Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z zużyciem CPU 100% - Zużycie cpu 100% i zacinanie się aplikacji.

25 Lut 2013 20:09 7530 13
  • Poziom 9  
    Witam. Od paru dni mam problem z zużyciem CPU , ponieważ cały czas jest wykorzystywany w 70%, ale jak włączę jakaś grę np. Fifa 13 to podskakuje do 100% i gra się całkowicie zacina . Nie wiem co na to poradzić . Jeśli są potrzebne jakieś screeny to piszcie jakie i wstawię. Ogólnie chodzi mi oto żeby zmniejszyć zużycie CPU do mniejszej liczby i żeby dało się normalnie grać albo cokolwiek robić.
    Z góry dzięki :)
  • Poziom 11  
    Wstaw SS menadżera zadań[zakładka "Procesy"] | napisz jaki system masz i czy używasz antywirusa i programów podobnych do "PrzyśpieszaczKomputera" czy też "TuneUP" | i czy robiłeś jakieś większe zmiany na kompie...
  • Poziom 9  
    System Windows 7 32bit , antywirus avast , programy to ostatnio użylem GameBooster ale to zmniejsza zacinanie gier. Tak robiłem zmiany programem CCleaner ( czyściłem ) .

Screeny :

Karta Graficzna : Nvidia GeForce 8600GT

Jak czegoś jeszcze brakuje to pisać , dodam.
  • Admin grupy komputery
    Podaj pełną specyfikację komputera, ze szczególnym uwzględnieniem zasilacza i napięć. Przykład.
  • Poziom 23  
    Robiłeś formata czasem? U mnie się tak działo jak win 7 zaczął ściągać aktualizację. Wszystko muliło i duże zużycie procesora.
  • Poziom 11  
    jeśli o aktualizacje chodzi to lepiej wyłączyć...
    a może GameBooster powyłączał usługi ważniejsze i przez to z kompem się tak dzieje ??
  • Poziom 9  
    Jest edycja w tamtym moim poście.
  • Poziom 23  
    Dysk niby ok. A jeśli ściąga aktualizację to trza się przemęczyć i będzie ok później. Dysk wygląda ok. A procesy... Dużo ich.. TRUSTEDINSTALLER wyczytałem w necie że jest od aktualizacji czyli po części miałem rację. Widzęże zapewne AVAST w 1 momencie skanuję ci kompa a system ściąga aktualizację to też zżera nieźle ramu i procesora. A podaj specyfikacją sprzętową. Podaj procesor ilość ramu moc i marka zasilacza.
  • Spec od komputerów
    Masz piracki system z badziewnym aktywatorem, ktory obciaza procesor. Koniec tematu.
  • Poziom 9  
    djmitas napisał:
    Dysk niby ok. A jeśli ściąga aktualizację to trza się przemęczyć i będzie ok później. Dysk wygląda ok. A procesy... Dużo ich.. TRUSTEDINSTALLER wyczytałem w necie że jest od aktualizacji czyli po części miałem rację. Widzęże zapewne AVAST w 1 momencie skanuję ci kompa a system ściąga aktualizację to też zżera nieźle ramu i procesora. A podaj specyfikacją sprzętową. Podaj procesor ilość ramu moc i marka zasilacza.

Procesor to Intel Core 2 Duo CPU

Ilość ram : 2,00GB

Marka zasilacza : Za chwile dodam .
  • Poziom 23  
    Kolega wyżej już odpowiedział ci na pytanie. System pirat plus badziewny aktywator.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    kozak69 napisał:
    skąd wiecie,że to pirat?

Przecież to widać.
    Zmień system na legalny.
    Temat zamykam.