Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie gniazda jack do słuchawek bezprzewodowych

25 Feb 2013 23:51 2061 4
  • Level 9  
    Witam...

Chcialbym zmontować uniwersalne słuchawki. Dokładnie chciałbym przerobić jakąś parę moich słuchawek bezprzewodowych typu SENNHEISER RS 160 czy może poeksperymentować na tańszych Soniaczach RF 810 i po prostu dolutować gniazdo jack 3,5 podłączone pod kabelki dochodzące do głośniczków tych właśnie słuchawek, aby podłączyć inne słuchawki przewodowe...Moje pytanie:

Zanim zniszczę dwie pary słuchawek proszę o poradę ekspertów. Przejdzie coś takiego? Jest to możliwe fizycznie i elektronicznie? Może to dobry patent...założe się że po tym poście wyjdą słuchawki z wyjściem Jack 3.5...Proszę o rozwinięcie tematu i wasze pomysły jak najlepiej podłączyć niezastąpione gniazdo jack 3,5.

Pozdrawiam
    Michał "Konstruktor"
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 9  
    I jak udało się? Mam identyczne słuchawki ale transmitter mi nawalił i myślę nad podłączeniem pod 3,5.

Pozdr,
    Maciej
  • Level 40  
    Jaka są rozbieralne, usuwasz wszystko, zostawiasz słuchawki (te głośniki), robisz w obudowie otwór, przewód 3 lub 4 żyłowy ( nie musi być ekranowany) przepuszczasz przez przegiętke, przewód zakończony wtykiem Jack 3,5 lub 6,3
  • Level 9  
    A co z zasilaniem? Zostawic czy nie koniecznie?
  • Level 40  
    Przecież transmiter jest uszkodzony, wiec żadna elektronika tam nie jest potrzebna.