Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki mikrofon do domowych nagran instrumentów i ¶piewu

dagtyl2 26 Feb 2013 04:12 3756 2
    dagtyl2
    Level 9  
    Witam,prosze zeby ktos mi doradzil jaki kupic mikrofon do domowych nagran instrumentow i wokalu.Chodzi mi o to zeby mikrofon zlapal gitare basowa podlaczona pod wzmacniacz,gitare akustyczna(pudło),klawisze,spiew i zeby mozna bylo przez niego rozmawiac jak mikrofon jest ustawiony 2-3 metry od mówi±cej osoby.Obecny mokrofon ktory mam wbudowany w kamerke internetowa(logitech pro 9000) niestety bardzo przestorowywuje dzwiek jak jest zbyt glosno ustawiona gitara basowa lub kto¶ krzyknie.Dodam ze gitara basowa jest podlaczona pod wzmacniacz(piecyk) o mocy 30 watt i nie jest podgłoszona zbyt glosno zeby nie zagluszac gitary akustycznej i ¶piewu.Szukam czego¶ do 150zl,mokrofon moze byc na usb lub standardowego dżeka.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwi±zania w przemy¶le. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    dagtyl2
    Level 9  
    zastanawiam sie nad mikrofonem behlinger c-1U na usb,czy bedzie on odpowiedni?
    gianistudio
    Level 10  
    Witam

W Twoim przypadku to dobry zakup jak na sumę pieniężn±, któr± dysponujesz.
    W przypadku tego wyboru masz przede wszystkim nie tylko wystarczaj±cy jak za t± cenę mikrofon pojemno¶ciowy ale i rejestrujesz sygnał w dobrym próbkowaniu.

Tutaj masz link, taniej nie znalazłem:
    http://www.artmusic.pl/offer/141/10972/behringer-c1u.html#tab=tab-1

Gdyby¶ miał jakie¶ jeszcze pytania to pisz.

Pozdrawiam