Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Porady dla budującego subwoofer aktywny

DeVilloSS 26 Lut 2013 21:43 660 1
  • #1 26 Lut 2013 21:43
    DeVilloSS
    Poziom 1  

Witam :)

Na wstępie uprzedzę was ze jestem tu całkiem nowy, i jeszcze nie do końca ogarniam tego forum ale myślę ze mnie zrozumiecie. Mogę jeszcze dodać ze jestem początkującym elektronikiem i jestem w pierwszej klasie technikum na profilu technik-elektronik.

Wiec znalazłem się tutaj ponieważ chciał bym zrobić subwoofer aktywny. Potrzebuje go do domowego użytku do słuchania muzyki i zęby można było go wykorzystać na imprezach. Jak już wcześniej wspomniałem jestem dopiero początkującym elektronikiem i tylko troszkę okrętuje się w tym temacie. Chciał bym się dowiedzieć co jest najważniejsze w budowie takiego sprzętu. Chciałbym żebyście mi podsunęli mi jakiś pomysł, zasugerowali sprzęt, podali schematy lub strony gdzie znajdę takie informacje.

Liczę na waszą pomoc :) Z góry dziękuje ze poświeciliście swój cenny czas na czytanie moich wypocin.

0 1
  • #2 26 Lut 2013 22:15
    darkus1212
    Poziom 14  

Tematów ze zrobionymi subami jest na prawdę mnóstwo... Może najpierw przeszukaj parę forów i daj znać co Ci wpadnie w oko, a jeśli będziesz miał problemy techniczne, odezwij się do nas :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo