Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes vito 2.2 cdi 2001 rok - automatyczna skrzynia

26 Lut 2013 21:49 4845 10
  • Poziom 9  
    Witam w ciągu godziny całkowicie padła mi skrzynia automatyczna, na początku zaczęła lekko szarpać i stop!!!!!! po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu przejechałem około 20 metrów i tak kilkakrotni i teraz już całkowicie nawet nie ruszy!!! Jestem w Danii i muszę ja zdemontować oczywiście sam i wysłać do Polski. Proszę o pomoc jak to zrobić?? jak ja wydobyć?? przodem bokiem? proszę o odpowiedz. pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedz.Piotr
  • Pomocny post
    Spec Automatyczne skrzynie biegów
    Niestety ale należy zdjąć ławę (sanki) i wtedy można swobodnie zdjąć skrzynkę (oczywiście wraz ze sprzęgłem hydrokinetycznym-nie zostawiać go przy silniku).
  • Poziom 9  
    Dziekuje za odpowiedz, ale mam teraz problem jak odkręcić sprzęgło kinetyczne od silnika jeśli możesz to coś doradź i jak sprawdzić czy to sprzęgło czy pompa oleju???? Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.Piotr
  • Pomocny post
    Na połączeniu skrzyni z silnikiem, od spodu, jest zasłonka po jej usunięciu będziesz miał dojście do śrub sprzęgła (jest ich sześć, parami po dwie). Co do pytania: jak sprawdzić czy to sprzęgło czy pompa, to dopiero po demontażu skrzyni.
  • Poziom 9  
    Witam ponownie mam wszystko już zdemontowane wiec jak to teraz sprawdzić i nie kupywac sprzęgła i pompy zresztą nawet nie wiem jak się dobrać do tej pompy bo ona gdzieś w środku jest. pozdrawiam i czekam na dobre rady.Piotr

Dodano po 2 [minuty]:

A czy można prosić o jakiś kontakt do Pana???
  • Pomocny post
    Dokumentacje wysłałem na Twój adres.
  • Poziom 9  
    Oki ale niestety nic mi się nie otwiera
  • Poziom 9  
    Witam przełozylem skrzynie ale jest problem wszystko ładnie do 3ciego biegu!! i jam ma przezucic na 4 bieg to jest szarpniecie zapala sie kontrolka od skrzyni i juz zostaje na 3 biegu. prosze o odpowiedz pozdrawiam Piotr.
  • Poziom 9  
    Witam ponownie specjalistę dziękuje za odpowiedz,mam mały dylemat a oleju ile powinno być w skrzyni jak to sprawdzić???