Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Doradżcie jaki smartfon wybrać!

26 Lut 2013 23:26 3219 14
  • Poziom 16  
    Witam! Razem z postępem technologicznym postanowiłem także iść za krokiem, i chcę zakupić smartfona ( biorę pod uwagę używane ale w stanie ideał - bdb) telefon musi mieć minimum 3.5", wi-fi, dobra rozdzielczość jasny, wyrazisty obraz, andrioid, oczywiście dotykowy. Budżet jakim dysponuję to 700-max 800zł z przesyłką. Myślałem nad SX Sola... lub SX U lecz boję się o ekran by go nie porysować, bo one nie mają szkła tego co samsungi nie które... Doradźcie coś ..
  • Poziom 18  
    Moze Htc Desire lub cos nowszego Htc One V?
  • Poziom 36  
    Za tą kasę to masz nówkę LG L9, na pewnym serwisie aukcyjnym.
  • Poziom 16  
    A jak LG? dobre, jak bateria jak grafika, szukam coś w po dobie do Samsunga galaxy s2 coś wydajnego dobrego, żeby można było się pobawić i żeby w miarę wyglądało, odpadają na pewno te różne typu galaxy mini ... mini nie wchodzi w gre.
  • Poziom 16  
    W opiniach i recenzjach, szału nie robi LG... Jest dużo negatywów.... Macie może coś innego do zaproponowania?
  • Poziom 36  
    A wiesz ile negatywów ma iphone 5, a jednak prawie każdy chciałby by go mieć.
  • Poziom 1  
    Ja bym brał używanego SGSII... Nic innego w tej cenie.
  • Poziom 2  
    Ja pracowałam w tej branży i naprawdę polecam samsungi, SII jest niezawodny. Nie trafiaj ą do serwisu, ogólnie marka samsung jest teraz najmniej awaryjna.
  • Poziom 9  
    Ja się zgodzę z Andreff. Mam LG od dłuższego czasu i nie mogę nic negatywnego powiedzieć. No i IPS wygrywa z Amoledem moim zdaniem, więc pod względem grafiki wygrywa LG, chociażby
  • Poziom 39  
    princessa2013 napisał:
    Ja pracowałam w tej branży i naprawdę polecam samsungi, SII jest niezawodny. Nie trafiaj ą do serwisu, ogólnie marka samsung jest teraz najmniej awaryjna.

SII to wyjatek, większość Samsungów to szrot.
    W tym budżecie dobrym wyborem bedzie LG L9, HTC One S, Sony Xperia S.
  • Poziom 36  
    Z tym trafianiem do serwisu to jest tak, im więcej urządzeń na rynku, tym częściej goszczą w serwisach. Ja na przykład jestem posiadaczem Asusa Padfone2 i ciekawe kto go widział w serwisie? Pewnie nikt, co nie świadczy o tym, że się nie popsuje.
  • Poziom 23  
    Powiem tak:

-Xperia U jesli nie bedzie sluzyl glownie do przegladania netu badz ogladania filmow ze wzgledu na maly ekran (3,5") i jesli jestes w stanie pogodzic sie z 4GB pamieci bez mozliwosci rozszerzenia. Dosc slaby aparat.
    - Xperia S jesli nie przeszkadza Ci wbudowana na stale bateria i brak slotu microSD. Ten telefon ma swietny ekran o rozdzielczosci 1280x720, kamere 12MPix i nieco szybciej taktowany procek niz SII.
    - Samsung Galaxy SII to moim zdaniem najbardziej wywazony telefon - dosc szybki CPU i grafika, 1GB RAM, ekran 4.3" aczkolwiek o nizszej niz w Sony rozdzielczosci (800x480). Nie kazdemu przypada AMOLED i jego bardzo jaskrawe kolory.

Nie martw sie o rysujace sie ekrany Sony. Mialem dwie sztuki i mimo przecietnego traktowania nie rysowal sie bardziej lub mniej niz SII.
  • Poziom 39  
    Xperia U jest dobrym telefonem w budżecie do 450zł.
  • Poziom 17  
    princessa2013 napisał:

Po 3 miesiącach używania trafił do serwisu :) Wszystkie sprzęty trafiają do serwisu :)