Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam]/[Zamienię] Tablet Creative Ziio 7" 8 GB

Hapinek1234 26 Lut 2013 23:28 1512 4
  • #2 26 Lut 2013 23:44
    rtj71
    Spec od komputerów

Napisz coś więcej o tym 'uszkodzonym androidzie', co się stało konkretnie?

• #3 27 Lut 2013 10:05
    Hapinek1234
    Poziom 7  

Skopiowane z innego forum na którym opisywałam problem :)

Cytat:
    Witam.
    Od niedawna jestem posiadaczką tabletu Creative Ziio 7" 8 GB. Kupiłam go używany od pewnej
    osoby i postanowiłam zresetować ustawienia tabletu żeby usunąć wszystkie jej dane osobiste. Więc
    weszłam w Menu->Ustawienia->Przywracanie ustawień fabrycznych i dałam zresetuj tablet.
    Tablet się zresetował, włączyło logo ZIIO a potem logo ZII Powered i na tym zatrzymuje się całe ładowanie
    tabletu. Kupiłam kartę micro SD firmy "no-name" i czytnik kart SD firmy SIYOTEAM
    i sformatowałam ją w systemie fat32 tak jak było napisane na stronie producenta.
    Wrzucałam na kartę SD każdą wersje firmware po kolei, wsadzałam kartę SD do tabletu i
    uruchamiałam go z wciśniętym przyciskiem "+" i wyskakuje mi zawsze taki o to komunikat
    "Searching SD card Attempting to locate valid installer" a potem pokazuje się
    logo Zii Powered i ładuje się tak w kółko bez końca.
    Za każdym razem na karcie SD pojawiał mi się taki log :
    is_disk_mounted( mmcblk_sd )
    is_disk_mounted( mmcblk_sd ) : 1
    search_and_install( /sdcard, /sdcard/NORflashed, 0 )
    ERROR : dir /sdcard no installer found
    search_and_install( /sdcard, /sdcard/NORflashed, 0 ) : -1
    Potem po nieudolnych próbach "grzebania" w tablecie włączył mi się czarny pulpit androida
    i na pasku wyskoczyło "Preparing SD card" po chwili włączyło mi się okienko gdzie miałam
    wybrać język i wpisanie maila więc zrobiłam to i dałam ok. I dalej już nic się nie działo
    więc wyłączyłam tablet. Zaznaczam że nie mam możliwości podłączenia tabletu do kompa bo
    mam wyłączony tryb debugowania i komputer mi go nie wykrywa. I nie mam możliwości
    dostać się do opcji takich jak "Root" i "Recovery".

• #5 01 Mar 2013 23:58
    gradek83
    Poziom 37  

Ziio to złom a tą usterkę mogą naprawić w serwisie.