Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sagem MX5 - kupić czy nie? jakie wady i zalety?

lukas_legia 17 Feb 2005 21:50 1497 17
  • Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    marcus6
    Level 16  
    Witam

Tak szczerze mówiąc to jestem ( byłem ) wrogiem sagemów.
    W tej chwili mam sagema myx5-2 i jestem zadowolony, ale zwykłej myx5 bym ni kuoił Lepiej chyba ciut kasy dodać i kupić myx5-2 lub coś innego.
    Zresztą zależy co chcesz robić : mieć tylko telefon czy mieć jeszcze bajer
    pozdrawiam
    Bober1
    Level 11  
    Sagem Myx5 jest bardzo dobrym telefonem. Posiada on obszerna ksiazke telefonicznai duzo m-sca na smsy. Mozna do niego wgrywac przerozne obrazki, animacje i dzwonki (w szczegolnosci wav) dla mnie ten sagem jest najlepszy w swojej klasie i to za niewielkie pieniadze.
    rafi.w
    Level 20  
    Jedyna wada to to jest że do X5 nie da się załatwić gier
    To jest niemożliwe
    lukas_legia
    Level 11  
    no to ogólnie mówiąc jaka ocena od 1 do 6 ??
    Misio89
    Level 20  
    A nie lepiej kupic sobie sagema myx-6 masz aparat i inne bajery jest nawet lepszy od sagema myx5-2 bo robi lepsze zdjecia pozdrawiam
    lukas_legia
    Level 11  
    ale sagem myx-6 jest o wiele droższy, kosztuje około 450 zł. a mx-5 około 200 zł. a mi chodzi telefon gdzieś do 250 zł.
    User removed account
    Level 1  
    lukas_legia
    Level 11  
    powtarzam...........do 250 zł.
    martix15
    Level 16  
    ja jestem zwolennikiem nokii i siemensów więc proponuje nokie 3510i lub siemens mc60. zarąbisty fon
    compaq
    Level 17  
    Nie wiem czy wiesz ale są dwa modele tych sagemow ktorego chcesz kupic. Pierwszy Sagem My-X5 - ma kolorowy wyswietlacz ale nie obsluguje MMSow :( Sagem My-X5m - ma wbudowaną IRDE niestety nie wiem dlaczego ale nie dziala i w obudwu tych modelach podejrzewam jest z tym problem...komunikacja jest jedno kierunkowa tzn. mozesz przesylac tylko pliki z komputera do telefonu, nie obsluguje opcji telefon > komputer. Jak na obecne czasy wyswietlacz jest zaopatrzony w mala ilosc kolorow bo tylko 256, posiada rowniez malo pamieci nie wiem dokladnie ile ale jest to przedzial miedzy 500-800 kb. Osobiscie proponuje motorole E365 poniewaz jak na telefon takiej klasy jest tani i niestety odradzam kupno Sagema My - X5/m

pozdrawiam
    Bober1
    Level 11  
    Quote:
    "no to ogólnie mówiąc jaka ocena od 1 do 6 ??"

Jako telefon zabawka - gry, dzwonki i aparat (aparatu nie ma ten model) - 3pnkt
    Jako telefon funkcjonalny 5+
    compaq
    Level 17  
    jesli chcesz kupic dobry telefon w dobrej cenie do 250 zl to radze kupic jakis (lewy) telefon. Brat mojego kumpla kupil motke E365 za 150 zl bez papierow...czyz sie nie oplaca??:D
    arti83
    Level 18  
    wiesz jesli kupisz telefon wartosci 250zl za 150zl od ciemnego typa z bramy to powiem ci ze lepiej niespotkaj niebieskiego ludka na drodze,gliny przy zwyklym legitymowaniu zawsze sprawdzają legalnosc fonu(sam to wiem z czestych rewizji):) za 250zl kup sobie siemensa c60 z aparatem dolanczanym lub nokie 3510i z kabelkiem do kompa aby sie ci nieznudzila sam mialem ostatnio sagema myx5-2 i powiem ci ze wiekszej kichy niewidzalem.Sprzedalem fonika po 2 miesiącach i byl to nowy z salonu co do sagemów to mówie nie sam mam w domu c60 i 3510i i powiem ze są spoko chociaz mialem sagema i siemensa st55 i czym wiecej bajerów tym szybciej aku siada i wogule fon sie wali
    User removed account
    Level 1  
    compaq
    Level 17  
    arti83 co za problem powiedziec takiemu niebieskiemu hipkowi ze nie masz telefonu? przeszuka Cie? poza tym chodzilo mi oto ze moglby skombinowac sobie lewy telefon od kumpla...kumpel chyba by go nie skroil na tel..a co do sagema my x5-2 to telefon jest zajebisty jak na taką marke niestety poza dzwonkami midi :(
    pepisvx
    Level 14  
    Zgadzam się z przemkiem że moga cie zarazz skroić, znam taki przypadek że w jednym dniu 3310 miała 4 właścicieli :)

A jeśli chodzi ogólnie o telefony nielegalne to lepiej nie ryzykować bo nikt chyba nie chce paserki dostać.

A co do Sagema x5 to odradzam. Moim zdaniem nieudany telefon. Ja kupowałem x6 za 240 a sprzedawałem po 370, jak byś poszukał to spokojnie wyrobił byś się w 280 zł za x6 a jest o niebo lepszy. Zgadzam sięże robi lepsze zdjęcia od x5-2.Zastanów się jeszcze, ja za x5 płace 140 zł :)
    jarma_legia
    Level 14  
    to pochwal się gdzie masz takie ceny ?? :) te sagem to jest kich na wyświetlaczu nic nie widać!! za takase kup se 3510i + kabel i bedziesz miał spoko tel :) albo kablka nie kupuj ja ci dam :)