Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] Jaka kupić drukarkę do bardzo rzadkiego drukowania?

Amgelika85 27 Lut 2013 15:16 1446 4
  • #1 27 Lut 2013 15:16
    Amgelika85
    Poziom 7  

Witam mam takie pytanko. Aktualnie korzystam z drukarki atramentowej. Jestem z niej bardzo zadowolona ale doszłam do wniosku że niedługo nie będzie mi ona potrzebna. Powód: Aktualnie studiuje zaocznie i drukuje dość dużo bo prace zaliczeniowe no i jeden tusz wystarczy mi spokojnie na kilka miesięcy i nie wyschnie. Jednak niedługo szkoła się kończy. Nie będę wtedy musiała tyle drukować i obawiam się że drukując co jakiś czas kilka kartek to ten tusz wyschnie. W związku z tym zastanawiam się nad zakupem innej i właśnie tu jest ten problem że nie wiem jaka kupić. Do bardzo rzadkiego drukowania. Proszę o radę specjalistów bo ja kompletnie się na tym nie znam

0 4
  • #2 27 Lut 2013 16:09
    robokop
    Moderator Samochody

Tylko laserową. Może nawet rok stać nie używana.

0
  • #3 27 Lut 2013 16:09
    Rzuuf
    Poziom 43  

Witam!
    Polecam małą drukarkę laserową.
    Mam LaserJet 5L firmy HP (kupiłem używaną za jakieś niewielkie pieniądze), 1 kartrydż wystarcza na tysiące kartek a kosztuje tylko kilkanaście złotych. Drukuję sporadycznie, po kilka stron, w ciągu 7 lat zużyłem 1 kartrydż. Ponieważ druk z LJ-5L jest czarno - biały, więc w przypadku wydruku kolorowego korzystam z usługi np. kafejki internetowej (przynoszę plik na pendrajwie).

0
  • #4 27 Lut 2013 16:32
    Amgelika85
    Poziom 7  

7 lat na jednym? No to super. Właśnie o coś takiego mi chodzi

0
  • #5 27 Lut 2013 18:19
    Rzuuf
    Poziom 43  

Widziałem na "Alle...", są propozycje cenowe poniżej 100.- złotych za sprawną "5L" razem z zapasowym kartrydżem i kosztami wysyłki.
    UWAGA: ta drukarka pracuje na złączu LPT, jeśli chcesz ją podłączyć do laptopa, który takiego złącza nie posiada, to trzeba dokupić "przejściówkę" Centronics/USB, to poniżej 10,- złotych.

0