Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Camry - Radioodbiornik

Hipnotic 27 Lut 2013 21:12 834 1
  • #1 27 Lut 2013 21:12
    Hipnotic
    Poziom 1  

Witam,
    Od niedawna jestem posiadaczem Toyoty Camry LX z 1989 roku, wersja amerykańska. Głośniki i radio są oczywiście oryginalne i działają dosyć przyzwoicie. Mam jednak pewien problem. Radio to radio w sensie dosłownym, ponieważ nie odtwarza ani płyt, ani nawet kaset :) Czy jest możliwość podłączenia zmieniarki? Albo zrobienie wyjścia Aux? Lub też zorganizowanie jakiegoś innego sposobu słuchania własnej muzyki w przyzwoitej jakości? Mam transmiter FM i nie jestem z niego zadowolony, mimo iż zapłaciłem za niego około 100 złotych. Niestety, w tym przypadku wysoka cena niekoniecznie idzie w parze z jakością. Jeżeli nie ma takiej konieczności wolałbym też nie wymieniać radioodbiornika. Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    Adrian

3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. Do poprawy. [damiancz]

0 1
  • #2 27 Lut 2013 21:22
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Co za radio? Jak sterowane? Raster masz amerykański, czy europejski?
    Radio ma możliwość sterowania jakąkolwiek zmieniarką? Jeśli nie, to zapomnij. Wejście aux, możliwe że da się zrobić zamiast AM lub innego zakresu lub dorobić na jakimś przełączniku.
    Ale potrzebny jest konkretny model radia. Zamieść też jego zdjęcia.

0