Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lexmark E260D - Zacina papier

gornik 28 Feb 2013 13:02 3390 5
 • #1
  gornik
  Level 11  
  Witam
  Lexmark E260D zacina papier przy wydruku kilku stron naraz.
  Moduł fusera wymieniony, rolki wymienione.
  Papier zacina się pod bębnem. Kartka, która wychodzi jako druga z kasety przy zacięciu zachodzi pół centymetra na tą, która wyłazi jako pierwsza - cała sytuacja dzieje się mniej więcej na wysokości bębna światłoczułego.
  Proszę o podpowiedź jeśli ktoś się spotkał z takim problemem.
 • #2
  servicemen
  Level 28  
  Elektrosprzęgło poboru papieru do wymiany.
 • #3
  pgrom
  Level 19  
  Niekoniecznie do wymiany, miałem juz kilka takich przypadków i wystarczyło rozebranie i dokładne wyczyszczenie. Problem spotykany dość często u klientów używających sypiących tonerów które mocno pylą.
 • #4
  birut
  Level 21  
  Wygląda to na brak separacji i w takim przypadku sprzęgło pobierania nie powinno mieć wpływu. Papier pobierany pociąga za sobą drugą kartkę a rolka pobierania nie widzi drugiej kartki więc nie mam wpływu sprzęgło tej rolki na wysuw drugiej kartki z przesunięciem kilku centymetrów. Mam podobny problem i się zastanawiam jak tam działa separacja a może konstruktor zapomniał o takim zjawisku.
 • #5
  jarbzyk
  Level 16  
  Warto spróbować innego papieru,jeżeli chodzi o separację w tym modelu,to jest ona w kasecie/szufladzie i raczej nie jest przewidziana do wymiany/ale jak jest możliwość warto spróbować podmienić całą kasetę na papier.
  Pzdr.
 • #6
  gornik
  Level 11  
  sprzeglo wymienione drukarka działa