Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva TT - nagrywanie programów

operat 28 Lut 2013 14:53 999 0
  • #1 28 Lut 2013 14:53
    operat
    Poziom 8  

Witam, pozwalam sobie na włączenie się do dyskusji ze swoim pytaniem. Posiadam następującą instalację: konwerter Quad; dwa dekodery satelitarne z dwoma głowicami każdy i do tego instalacja 4-ro kablowa. Wszystko fajnie, ale jak przyszło do nagrania programu oraz próby oglądania w tym samym czasie innego to sprawa się rypła. Wyglądało to mniej więcej tak: mam podział kanałów na 7 różnych grup tematycznych tzw ulubionych. Jednym z nich są programy filmowe. Jest ich około 30-tu. Z jednego z nich chciałem nagrać film na wewnętrzny dysk twardy, a w tym samym czasie oglądać film na innym kanale. Było to niemożliwe. Jak wszedłem na zestaw kanałów filmowych to okazało się, że w czasie nagrywania mam do dyspozycji oglądania tylko 2 kanały. Cały czas zachodzę w głowę co jest źle z tą instalacją skoro instrukcja mówi, że to się da.Właśnie ta możliwość opisana w parametrach dekodera była decydująca o jego wyborze. Instrukcja jest naprawdę enigmatyczna i możliwości ustawień minimalne. Natomiast znalazłem zapis mówiący, że tak naprawdę to nie powinienem się brać za instalowanie dekodera i jego ustawienie jak nie mam odpowiednich kwalifikacji. Pozostawiam to bez komentarza. Moje pytanie zaś dotyczy sposobu (kolejności) podłączenia wyjść z konwertera (4x) do dwóch tunerów. Jak na razie zrobiłem to dość przypadkowo.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów