Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Zasilacze UPS
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hd radeon 6870 - Biały ,szary bądź niebieski ekran po zainstalowanisu ster do gr

02 Mar 2013 11:59 1602 19
  • Poziom 7  
    Witam , problem tak jak w temacie . Otóż pewnego dnia z niewiadomych przyczyn zrobił mi się biały ekran :-/ kompa mam rok i wszystko ładnie działało przez ten czas aż do teraz , nie podczepiałem żadnych podzespołów , sterownik ostatni aktualizował się w 17 stycznia więc nie było żadnych problemów , po formacie zainstalowałem ster do karty graf i po minucie biały ekran , po restarcie to samo tyle że niebieski całkowicie , nic nie można robić muzyka która grała ,przestała . Działa normalnie system awaryjny i gdy nie są zainstalowane wtedy do karty na win 7 . Pobierałem najnowsze i stare po instalacji czarny ekran (lub biały czy nieb) . Nigdy nie miałem takich problemów z tym kompem , po włączeniu filmu od razu się rypie a i kursora też nie widać , ciężko kompa nieraz też zrestartować po tym jak się zrobi ekran cały niebieski czarny czy biały . Pomocy , potrzebuję szybko tego kompa a na gwarancję na razie się wytrzymuje ,. Wszystkie podzespoły są zintegrowane
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 7  
    Zasilacz LC-PAWER 600W Active PFC . Próbowałem ,z 5 razy formatowałem twardy dysk i zainstalowałem stery raz nowy raz stary ,bo wg nie mogłem odinstalować sterowników od karty ani w normalnym trybie ani w awaryjnym
  • Poziom 16  
    Witam
    Miałem podobne problemy z Asus HD 6770 z tym że dodatkowo losowo w czasie występowały pionowe, cienkie,dwukolorowe pasy. Nie dało się nic zrobić tylko twardy reset.
    Karta była nowa i od początku tak było. Wysłałem na gwarancję to przysłali mi ją z inną płytką ze sterami a sprawdzałem chyba wszystkie dostępne w sieci. Było tak samo.
    Po tym jak wysłałem drugi raz dostałem nową, inną kartę. Problem się skończył.
    Na jakimś zagranicznym forum wyczytałem że to jest problem pamięci karty i głównie dotyczyło to kart serii HD 5XXX
    Powodzenia
  • Poziom 43  
    Zasilacz do kitu, spróbuj na innym markowym zasilaczu o mocy 500W, widocznie ten nie daje rady już zasilić karty. Ewentualnie mógł już uszkodzić kartę. Masz możliwość sprawdzenia karty w innym PC ?
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 7  
    Właśnie chcem się wstrzymać na razie z gwarancją bo może to jest drobnostka , komp potrzebny jest mi teraz a oni jak przyślą to miesiąc minie :-/ karta HD 6870 a nie serii HD5xxx tak jak w temacie , zasilacz słaby wcale nie jest i nie sądzę żeby to była wina zasilacza . Czy jest możliwość sprawdzenia czy to napewno wina karty a nie innego podzespołu?

Dodano po 1 [minuty]:

Hm ok spróbuje podmienić

Dodano po 10 [minuty]:

Znaczy , spróbuję podmienić zasilacz bo karty to nie zbyt nie mam gdzie :-/

Dodano po 1 [godziny] 31 [minuty]:

Temp 24 stopnie przy każdej pozycji to raczej nie jest za dużo:/

Dodano po 8 [minuty]:

Temp 24 stopnie przy każdej pozycji to raczej nie jest za dużo:/
    hd radeon 6870 - Biały ,szary bądź niebieski ekran po zainstalowanisu ster do gr
  • Poziom 7  
    Nie, jeszcze nie . A jak zrobić żeby wszystkie temp wyświetlało?
  • Poziom 7  
    zrobiłem w trybie normalnym

Dodano po 9 [minuty]:

I jak ?
  • Poziom 43  
    Temperatury są w porządku. Zacznij od podmiany zasilacza na sprawny (pożycz na 1 dzień), dalsze szukanie przyczyn może być bezcelowe jeśli to wina tej imitacji.
    Jeśli problem nie zniknie to karta na gwarancję. Komuś z forum też na podobnym zasilaczu działy sie cuda z kartą, jak wymienił na pewny markowy to i problem zniknął.
  • Poziom 7  
    Vertex

Dodano po 46 [sekundy]:

Amd Vtx 3d
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Możliwe uszkodzenie karty, z tym producentem jest sporo wadliwych kart, nie wiem tylko jak w przypadku modelu 6870.
  • Poziom 38  
    Dokładnie ja mam HD7850 od Vertexa i muszę ją już 4 raz wysyłać na gw !!! ;[
  • Poziom 7  
    Byłem u informatyka i stwierdził że problem leży w karcie i że trzeba na gwarancję wysłać:-/
  • Poziom 30  
    Zasilacz nie jest wbrew pozorom taki ostatni, po prostu karty vtx są strasznie tandetnie wykonane. Nie jedną padniętą już miałem w rękach i muszę powiedzieć.... kulki pod układami wszystkie z innej parafii, makabra