Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6303i classic - znikający zasięg

Cinio199 02 Mar 2013 14:23 1461 2
  • #1 02 Mar 2013 14:23
    Cinio199
    Poziom 8  

Witam mam problem mianowicie posiadam nokie 6303i classic, po włączeniu telefonu zasięg utrzymuje się 5 sekund no może z 10 sekund i po chwili znika całkowicie telefon pracuje w sieci 2G i jeśli chce wyszukać manualnie operatora to wyskakuje cały czas komunikat operatora nie znaleziono, czy to może być końcówka mocy ?? czy to da się naprawić w tym modelu telefonu czy nie bardzo ??.
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jever 23

0 2
  • Pomocny post
    #2 02 Mar 2013 14:58
    grubas
    Poziom 40  

Ciężko w tym modelu z naprawą zasięgu.

-1
  • #3 02 Mar 2013 15:04
    Cinio199
    Poziom 8  

To jest dla mnie trochę dziwne bo rozebrałem telefon na części pierwsze wyczyściłem dobrze delikatnie poodginałem wszystkie styki żeby lepiej łączyło, wszytko w środku wygląda jak najbardziej dobrze nic nie jest przepalone ani nie wygląda na zniszczone, trochę to dziwna sytuacja bo na przykład zostawiłem go na 2 godziny wyłączonego i włożyłem teraz kartę i włączyłem i działa normalnie, nie spotkałem się z takim czymś jeszcze, czy w przypadku uszkodzonej końcówki mocy zasięg znikłby całkiem czy mógłby pojawiać się w zależności jak mu się widzi ??.

-1