Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen Golf IV - ustawienie zamka centralnego do pracy z kluczem

mateuszkaizer 02 Mar 2013 18:54 2715 8
  • #1 02 Mar 2013 18:54
    mateuszkaizer
    Poziom 10  

Witam posiadam golfa 4 i mam takie pytanie czy można jakoś ustawić działanie zamka centralnego, ponieważ jest w nim zamontowany zamek nie oryginalny ponieważ od nowości nie posiadał i działa tylko na pilot a kluczem można zamknąć najwyżej jedne drzwi. I chciałbym zrobić tak aby można było zamykać drzwi wszystkie razem z bagażnikiem przekręceniem klucza a nie pilotem.

1 8
  • #2 02 Mar 2013 19:01
    1078231
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 02 Mar 2013 19:30
    mateuszkaizer
    Poziom 10  

Ponieważ na klucz jak dla mnie wygodniej i jeszcze słyszałem że jak sie zamyka pilotem to rozładowuje akumulator, i w pilotach często padają baterie

0
  • #5 02 Mar 2013 19:34
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda

He he, jakby tak patrzeć to wcale nie zamykaj auta, bo grot od kluczyka się wyrabia od częstego wkładania w zamek.

0
  • #6 02 Mar 2013 19:49
    pioart
    Poziom 37  

mateuszkaizer napisał:
    Ponieważ na klucz jak dla mnie wygodniej i jeszcze słyszałem że jak sie zamyka pilotem to rozładowuje akumulator, i w pilotach często padają baterie

A Ty co, z Poznania jesteś, że takim oszczędnym chcesz zostać?
    A na marginesie to kto takie pierdoły gada?

0
  • #8 02 Mar 2013 20:07
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

To jaka jest różnica, czy pobudzisz centralny z pilota, czy z kluczyka? Bo skoro i tak wykona on swoją pracę, to pobór prądu jest taki sam. Jedyna różnica, to pobór kilkudziesięciu mA centralki podczas załączania przekaźników. No i jakieś uA podczas czuwania... Ale to są pomijalne wartości w codziennej eksploatacji auta. Chyba, ze jeździsz nim od wielkiego święta.

0
  • #9 02 Mar 2013 20:25
    pioart
    Poziom 37  

W tym całym szaleństwie jest jeden plus, zamek będzie miał czynny, a nie jak większość „leniuchów” bębenek zamka „zabity" na dębowo.

0
  Szukaj w 5mln produktów