Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Usuwanie nagrań z kamery SONY DCR-SR52E z uszkodzonym ekranem

mariola013 02 Mar 2013 20:56 2631 4
  • #1 02 Mar 2013 20:56
    mariola013
    Poziom 2  

Witam
    Mam uszkodzony ekran w kamerze Sony DCR-SR52e. Przed oddaniem kamery do serwisu, chciałabym usunąć wszystkie nagrania. Gdy podłączam do komputera nie mogę usunąć nagrań. Czy jest jakiś sposób na usunięcie danych bez widocznego ekranu w kamerze?
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 03 Mar 2013 09:25
    Robert 1960

Poziom 32  

Witam !
    W kamerce jest dysk twardy, więc po podłączeniu jej do kompa powinien być widoczny jako kolejny napęd i wtedy spróbuj znaleźć pliki i skopiować je na dysk a następnie usunąć !
    Robiłem już różne rzeczy z kamerami i było to możliwe !
    Pozdrawiam !
    Robert

1
  • #3 03 Mar 2013 13:16
    anmedia
    Poziom 39  

Robert 1960 napisał:
    Robiłem już różne rzeczy z kamerami i było to możliwe !

Pod warunkiem ze wczesniej nie zalozyl blokady przed usunieciem na kazdy film! A to daje mozliwosc tylko skopiowania a nie usuniecia.

1
  • #4 08 Mar 2013 00:08
    mariola013
    Poziom 2  

Chyba mam założona blokadę przed usunięciem... Po podłączeniu kamerki do kompa wszystko jest widoczne i z kopiowaniem nie ma problemu, gorzej już z usunięciem... Nie mogę usunąć, importować a po próbie sformatowania pojawia sie komunikat, 'dysk jest zabezpieczony przed zapisem'. Czy w tej sytuacji nie ma mozliwości usunięcia nagrań?
    Dzięki za odpowiedz
    Pozdrawiam

0
  • #5 08 Mar 2013 00:18
    anmedia
    Poziom 39  

mariola013 napisał:
    Nie mogę usunąć, importować a po próbie sformatowania pojawia sie komunikat, 'dysk jest zabezpieczony przed zapisem'. Czy w tej sytuacji nie ma mozliwości usunięcia nagrań?

Podlacz kablami do telewizora ktore dostalas w komplecie z kamera. Cale menu bedzie dostepne na ekranie TV. Wtedy mozesz wszystko poustawiac wedlug wlasnych zyczen. Sprawdzisz czy faktycznie jest wlaczone zabezpieczenie przed usunieciem. W takiej konfiguracji telewizor dziala jako wyswietlacz z kamery.

0