Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lafayette ermes pro - Słaby odsłuch i nadawanie, wyłączone lekko podświetlone.

02 Mar 2013 21:10 1476 1
  • Poziom 9  
    Witam.
    Kupiłem miesiąc temu radio od kolegi.
    Wszystko grało do dzisiaj. Gdy włączyłem w nocy zauważyłem, że nieuruchomione, ale podłączone do sieci jest bardzo słabo podświetlone, a nie powinno być. Zaniepokojony postawiłem antenę i włączyłem. Okazało się, że rzęzi w odsłuchu i bardzo słabo nadaje. W odsłuchu na 19 cały czas mam sygnał do połowy skali.
    Czy ktoś mogłby na szybko podpowiedzieć co mogło paść, żeby mnie nie nacięli w serwisie, bo sam nie mam wiedzy.
    Z góry dziekuję.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam.

peidos napisał:
    ]Gdy włączyłem w nocy zauważyłem, że nieuruchomione, ale podłączone do sieci jest bardzo słabo podświetlone, a nie powinno być. Zaniepokojony postawiłem antenę i włączyłem. Okazało się, że rzęzi w odsłuchu i bardzo słabo nadaje.

Bez obrazy, ale ... dział serwisowy rządzi się specyficznym sposobem podpowiedzi/wypowiedzi i user tu piszący musi mieć podstawowe "pojęcie Radiokomunikacyjne" o czym pisze, aby móc poprawnie zdefiniować podpowiedzi Fachowców tu piszących czy podpowiadających. :!:.

Wpis wyglądający z tych, że możemy przypuszczać :
    - totalny laik
    - brak chęci naprawy
    - user robiący sobie (chyba) z Nas tzw. "jaja"

peidos napisał:
    Czy ktoś mogłby na szybko podpowiedzieć co mogło paść, żeby mnie nie nacięli w serwisie, bo sam nie mam wiedzy.

Z pełną świadomością muszę napisać (delikatnie pisząc), że NIE świadczymy takich "usług" w takim pojęciu jak Twoja chęć pozyskania wiadomości.

Reasumując :
    To Forum ma Uczyć i Wychowywać w zagadnieniach Technicznych, ale Twój wpis/pytanie nie jest w arkanach sztuki Technicznej tego Forum.

--- chyba przyznasz Nam racje ---

Pozdrawiam.