Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka przecinarka stołowa do metalu tarcza 350mm

03 Mar 2013 11:14 8154 4
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 15  
  Jest takie stare Polskie przysłowie: kto szuka ten znajduje.Na aledro jest tego do oporu, a szukaś się nie chce.

  Moderowany przez retrofood:

  Następnym razem będzie czwarte ostrzeżenie.

 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 9  
  Zależy jaką chcesz moc przecinarki i pod jakim kątem chcesz ciąc. Niezła jest Hitachi CC 14 SF o mocy 2000W, jeśli chcesz coś mocniejszego w mniej więcej tej samej cenie to polecam Stayera TD355W o mocy 2200W z pojemnikiem na wióry oraz możliwością cięcia w lewo i prawo o 45st.Zależy jaką chcesz moc przecinarki i pod jakim kątem chcesz ciąc. Niezła jest Hitachi CC 14 SF o mocy 2000W, jeśli chcesz coś mocniejszego w mniej więcej tej samej cenie to polecam Stayera TD355W o mocy 2200W z pojemnikiem na wióry oraz możliwością cięcia w lewo i prawo o 45st.
 • Poziom 15  
  Jeśli mówimy o niezawodnym i solidnym sprzęcie to w zasadzie tylko: Pilex. Konstrukcja bardzo porządna i niezawodna w swojej prostocie. To nie sprzęt na pół roku, a maszyna na lata.
  O chińszczyźnie z Allegro za 1000 zł nie będziemy rozmawiać, bo to po prostu pieniądze wydane w błoto.
  Ewentualnie jeśli masz warunki możesz się pokusić, o budowę takiej maszyny. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony, choć licząc wszystko: silnik, wrzeciono, materiał, etc. trochę gotówki to pochłonęło.
  Przecinarki typu jak podana przez kolegę wyżej też nie są najgorsze, ale moim zdaniem do delikatniejszych zastosowań. Do "grubych" zastosowań uważam, że najlepiej sprawdzi się taka jak podałem wyżej. Dodam, że czasem można też wyrwać niezłą okazję z używanym sprzętem.