Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralki typu Slim (33-39 cm) - co warto kupić!

malina1974 02 Paź 2014 22:43 34014 34
  • #32 03 Paź 2014 08:01
    my41s
    Poziom 32  

niewiadoma napisał:
    Ja też chcę kupić dobrą pralkę, bo stara zepsuła mi się. To jest Electrolux EW932S. (...) powiedział, że to może amortyzator albo - co gorsza, łożysko się rozsypało. (...) Może zamiast wymieniać łożysko, lepiej będzie kupić nową pralkę...

Jeśli pralka jest w dobrym stanie, to ja bym ją naprawił. Nie masz kogoś kumatego, kto by temu podołał?

Ja natomiast jakieś pół roku temu kupiłem dla dalszej rodziny Aristona ARUSF 1051 - trafiłem za dobre pieniądze. Włoska taniocha, ale póki co daje radę. Głębokość podobna do Twojego Electroluxa. Możesz rozważyć (nie dostanę ostrzeżenia za to? :) ). Taka pralka na 2-3lata, jak większość innych z dolnego zakresu cenowego.
    Jeżeli najbardziej Ci odpowiada taki slim 32-34cm to w sumie dużego wyboru też nie ma.

• #33 04 Paź 2014 13:15
    niewiadoma
    Poziom 2  

Dziękuję malinie 1974 oraz my41s za przesłane propozycje; jeszcze muszę zasięgnąć opinii, czy mogę zaryzykować i kupić nieco szerszą pralkę,np. odpowiednik tej, która kupił malina 1974, gdyby udało mi się ją zamontować w mojej wnęce ograniczonej dodatkowo przez bliskie położenie wc oraz umywalki.,
    serdecznie pozdrawiam

• #34 01 Lis 2014 18:02
    pawe l
    Poziom 2  

Witam,

Znalazłem w promocji pralkę ELECTROLUX EWS 11256EDU i chciałbym się dowiedzieć czy ta pralka ma wymienne łożyska i ogólnie czy jest dobra ?

• #35 01 Lis 2014 19:10
    damus666
    Poziom 9  

Ja zdecydowałem się na tą pralkę, jak dla mnie ze slimów numer 1. Jeśli masz możliwość przedłuż gwarancję. Co do łożysk to nie wypowiadam się bo się nie znam.
    Pralka jest cicha, dobrze dopiera, sporo programów.