Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3510i po zalaniu. Jaki ma być czas mycia?

18 Lut 2005 15:06 840 5
  • #1 18 Lut 2005 15:06
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #2 18 Lut 2005 15:12
    elektron85
    Poziom 14  

witam temperatrura spirytusu normalna pokojowa a jak długo jak w wannie ultra dzwiękowej to z 10 min a jak tak normalnie to niech poleży z godzine pamiętaj ze po wyjęciu trzeba wygrzac suszarką opalarką tak zeby płytka była gorąca !

0
  • #3 18 Lut 2005 23:56
    psychodelik442
    Poziom 14  

ja po zalaniu plytke wzucilem do propanolu na 2 dni i co jakis czas delikatnie szczoteczka przeczyszczalem i pomoglo

0
  • #4 19 Lut 2005 00:01
    piterFX
    Poziom 27  

najpier zamocz w spirytusie i wygrzej pozadnie ale to nie zawsze pomaga

0
  • #5 19 Lut 2005 10:00
    elektron85
    Poziom 14  

za długo nie może leżeć bo!! robi sie osad na stykach i lutach !!!!!!!!! potem trzeba bedzie od nowa stawiać kulki pod scalakami itp!!

0
  • #6 13 Cze 2005 13:02
    lam4
    Poziom 14  

Witam, mam malutki problem
    napisze tutaj bo nie ma sensu zakladac nowego watku

dzisiaj wpadl mi do kawy telefon, nokia 6100
    od razu oczywiscie go wyjalem, rozkrecilem i sie suszyl gdy podeschl prubowalem go uruchomic i dalo sie ale niestety gdy prubowalem zadzwonic to odmawial posluszenstwa w ogole zasieg strasznie skakal w momencie nawiazania polaczenie uslyszalem w sluchawce tylko takie krotkie
    bip bip

czy mozliwe jest ze poszla koncowka mocy??
    jezeli tak to zna ktos w lodzi miejsce gdzie w miare tanio mozna ja kupic, bo wiem
    ze w serwisie to sobie zazycza za naprawe ze 100 zl, a na allegro widzialem takie
    koncowki mocy po 35 zyli.

druga sprawa, czytalem posty tutaj na forum i piszecie zeby przemyc w wodzie destylowanej, nastepnie w spirytusie i suszuc dlugo.
    myslicie ze to pomoze?? isc na to? bo jezeli sie odpala to niewiem czy jest sens
    ogolnie to sa plamy od kawy na elementach, cale szczescie ze nie cukrze kawy :D

i 3 sprawa, telefon ma 3 miesiace wiec jest na gwarancji, jak oddam go do serwisu to uwzglednia reklamacje i naprawia w ramach gwarancji?? (siec to idea, niewiem czy to wazne ale napisze :D)

edit: jeszcze kwestia wyswietlacza, jak go moge oczyscic? bo sa plamy i czy jezeli bede go mial wykapac w destylowanej wodzie to z wyswietlaczem?

edit: dopra sprawa niewazna, jakos udalo mi sie go zreanimowac.

0
  Szukaj w 5mln produktów