Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niedrogie osłony tłumiące układów scalonych CBS od firmy Leader Technic

jacu007 04 Mar 2013 10:41 1299 2
 • Niedrogie osłony tłumiące układów scalonych CBS od firmy Leader Technic Wybierając elementy do aplikacji pracujących w wymagających warunkach środowiskowych (zapylenie, zakłócenia elektromagnetyczne), inżynierowie szukają ekstremalnej trwałości, niezawodności i sprawdzonej wydajności. W wielu przypadkach te instalacje mają wysoką cenę. Kompromis pomiędzy wydajnością a ceną nie będzie konieczny dzięki zastosowaniu jednej z osłon ochronno-tłumiących układów scalonych CBS(Circuit Board Shields) firmy Leader Technic.

  Firma przy produkcji osłon tłumiących CBS stawia na wydajność, elastyczność i cenę. Dwuczęściowa konstrukcja osłony składa się z lutowanego ogrodzenia i zdejmowanej pokrywy, pozwalającej na łatwą instalację, naprawę i wymianę. Projekt osłon został opatentowany i był zaprojektowany w warunkach domowych. Daje inżynierom możliwość dostosowania osłon do własnych potrzeb konstrukcyjnych przy naprawdę korzystnej cenie. Skuteczność ekranowania pól elektromagnetycznych (Shielding Effectiveness) dochodzi do 60 dB. Stosując szeroki asortyment osłon dwuczęściowych z ogrodzeniem, klienci mogą liczyć na krótki czas realizacji i obniżenie kosztów swoich produktów. Dodatkowe szczegóły zamówień takie jak otwory, wentylacje, stosowane materiały izolacyjne są dodawane do standardowych projektów bez dodatkowej opłaty za zmiany konstrukcyjne.

  http://www.mdtmag.com/product-releases/2013/0...ive-cbs-shields-mission-critical-environments

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  jacu007
  Poziom 22  
  Offline 
  Specjalizuje się w: systemy mikroprocesorowe, raspberry pi
  jacu007 napisał 688 postów o ocenie 69, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Dąbrowa Górnicza. Jest z nami od 2007 roku.
 • #2
  krakarak
  Poziom 39  
  To mi dopiero odgrzewanie kotleta i robienie kasy z rzeczy, którą zastosowano już w pierwszych radiach i telewizorach, że o radiokomunikacji nie wspomnę. Ale teraz jest to poparte "precyzyjnymi wyliczeniami", wykresami i kolorową prezentacją w 3D. Tyko patrzeć jak odkryją koło.
 • #3
  Użytkownik usunął konto
  Użytkownik usunął konto