Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

g wireless router belkin - podzial lacza

04 Mar 2013 18:36 783 1
  • Poziom 1  
    Witam. Juz jakis miesiac sie z tym mecze i nadal nie znalazlem rozwiazania :/ Otoz mam komputer do ktorego jest podlaczony router g wireless router belkin f5d7234-4 v3. I przez wifi podlaczony jest do niego komputer mojego taty. On calymi dniami sciaga muzyke i to nie pojedyncze piosenki tylko cale albumy po 10 gb. Mam internet z upc 20 mb/s i jak moj tata cos sciaga to mi sie nawet google nie chca otworzyc a co dopiero zagrac w gre przez neta. Programow nie umiem znalesc do podzialu lacza a jak sa to trial i jeszcze trzeba na obu komputerach instalowac a tego bym nie chcial bo moj tata boi sie sciagnac sobie google chrome, ale muzyke sciaga calymi dniami. Wiec moze w tym routerze jest mozliwosc podzialu lacza a jak nie to prosilbym o jakis program ktory znacie tylko zeby na jeden komputer szlo go zainstalowac.
    niektozi pewnie nie znaja tego routera wiec tu macie link:
    http://imageshack.us/photo/my-images/268/magicalsnap201303041833.png/

prosilbym o odpowiedz czy jest taka mozliwosc podzialu lacza w ustawieniach tego routera. dziekuje wszystkim za odpowiedzi :)
  • PCBway
  • Poziom 39  
    1. Aby otwierać linki z imageshacj trzeba mieć konto. Lepiej bezpośrednio wrzucić obrazek...
    2. Czy NIC Ci się nie otwiera na przeglądarce jak drugi komp jest włączony?
    3. Daj znać jak jest ustwiony router po stronie LAN (screen-shot)