Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S4 już 14 marca, premiera nowego smartfona coraz bliżej...

lukasker 05 Mar 2013 11:07 2292 6
  • Samsung Galaxy S4 już 14 marca, premiera nowego smartfona coraz bliżej... Samsung Galaxy S4 już 14 marca, premiera nowego smartfona coraz bliżej...Jednym z największych premier tej połowy roku z pewnością będzie Samsung Galaxy S4. Samsung potwierdził datę premiery na 14 marca, a także rozesłał zaproszenia na event w Nowym Yorku. Potwierdzono także, że nowy S4 będzie miał śledzenie ruchu gałek ocznych. W zasadzie potwierdza się także specyfikacja Galaxy S4, czyli 4,99-calowy ekran Super AMOLED Full HD 1080p, 8-rdzeniowy procesor 1.8GHz Exynos 5 Octa (debiut w S4), 2GB RAMu, kamera 2 Mpix, aparat 13 Mpix, a także obsługa kart microSD aż do 64GB. Więcej informacji w źródle.

Link

Źródło

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    Tłumacz Redaktor
    Specjalizuje się w: programowanie, strony www, sprzęt komputerowy
    lukasker napisał 2915 postów o ocenie 116, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
    luki56
    Poziom 39  
    Po co komu 8 rdzeni w telefonie? Procesory Samsunga są jak AMD pełno rdzeni lecz wydajności zadnej. Wyświetlacz zdecydowanie za duzy, i znowu zerowa optymalizacja i głupia Lumia 620 bedzie szybsza.
    KJ
    Poziom 31  
    "Optymalizacja" w dzisiejszym świecie oprogramowania jest pojęciem nieznanym dodatkowo optymalizacja i android to pojęcia z definicji sprzeczne. Po co 8 rdzeni ? Po to samo po co 2 i 4 rdzenie - żeby jako tako chodził mułowaty kloc jakim jest android. To wszystko idzie w jakąś dziwną niezrozumiałą dla mnie stronę. Do tego czas pracy smartfonów na jednym ładowaniu zbliża się do czasu pracy laptopów... i to absolutnie nie dlatego że czas ten w laptopach uległ w ostatnich latach znacznemu wydłużeniu. Ja rozumiem ze ktoś może potrzebować smartfona ale pchanie tam procków z x rdzeniami to już lekka przesada. Czekam na news na elektrodzie zatytułowany "Pierwszy na świecie smatfon z wymuszonym chłodzeniem" Opisującego telefon z wentylatorem na procesorze i karcie graficznej :P
    luki56
    Poziom 39  
    KJ napisał:
    "Optymalizacja" w dzisiejszym świecie oprogramowania jest pojęciem nieznanym dodatkowo optymalizacja i android to pojęcia z definicji sprzeczne. Po co 8 rdzeni ? Po to samo po co 2 i 4 rdzenie - żeby jako tako chodził mułowaty kloc jakim jest android. To wszystko idzie w jakąś dziwną niezrozumiałą dla mnie stronę. Do tego czas pracy smartfonów na jednym ładowaniu zbliża się do czasu pracy laptopów... i to absolutnie nie dlatego że czas ten w laptopach uległ w ostatnich latach znacznemu wydłużeniu. Ja rozumiem ze ktoś może potrzebować smartfona ale pchanie tam procków z x rdzeniami to już lekka przesada. Czekam na news na elektrodzie zatytułowany "Pierwszy na świecie smatfon z wymuszonym chłodzeniem" Opisującego telefon z wentylatorem na procesorze i karcie graficznej :P

Nie mów ze optymalizacja w dzisiejszych czasach nie istnieje, bo mój HTC jest bardzo dobrze zoptymalizowany. Ale cóż Google zapomniało ze istnieje cios takiego jak optymalizacja.
    KJ
    Poziom 31  
    Jaki HTC Ja jeszcze nie widziałem funkcjonalnego urządzenia dotykowego wiec gdzie tu mówić o optymalizacji ?
    luki56
    Poziom 39  
    KJ napisał:
    Jaki HTC Ja jeszcze nie widziałem funkcjonalnego urządzenia dotykowego wiec gdzie tu mówić o optymalizacji ?

HTC 8S, bardziej uzyteczny niz Androidowce z którymi mialem doczynienia. Jedyne na co mozna narzekac to brak duzej ilosci darmowych gier. Większość jest płatnych, no i nie ma ich za duzo.