Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mysz bezprzewodowa jak A4tech X7

05 Mar 2013 13:19 1599 5
 • Poziom 7  
  Witam!

  Niestety kabel w mojej A4tech X7 znów się zepsuł. To już kolejna moja taka mysz i nadal uważam ją za najwygodniejszą dla mnie. Zacząłem się zastanawiać nad czymś takim jak owa X7, lecz bezprzewodowym. Zależy mi na 2 przyciskach pod kciukiem, oraz na przycisku zmiany prędkości (i pamięci wewnętrznej, która ją zapamięta). Potrójnego kliku nie używam. Jaką mysz byście polecili?

  A tak przy okazji czy wymiana kabla w myszce była by bardzo problematyczna? Lutownicę, mały warsztat, trochę umiejętności posiadam.
 • Poziom 43  
  Marcosinus napisał:
  A tak przy okazji czy wymiana kabla w myszce była by bardzo problematyczna?

  Nie. Jeżeli to tylko kabel to bez sensu kupować nową myszkę.

  Bezprzewodowe gryzonie także mają ograniczenia - czas pracy na bateriach (zazwyczaj padają w najmniej oczekiwanym momencie), ciężar, zakłócenia (np.: przez router, inne urządzenia).
 • Poziom 20  
  Myszy bezprzewodowe są awaryjne - miałem kilka i wróciłem do przewodowej.
  Naprawa kabelka jest prosta - przeważnie przełamuje się przy wyjściu z myszy bo tam najczęściej się zgina. W takim przypadku skraca się go o parę cm i po sprawie.
 • Poziom 7  
  Ja musiałbym cały nowy wstawić, bo mi się przy wtyczce skićkał :(
 • Poziom 20  
  A jaka to wtyczka, USB czy PS/2 ?
 • Poziom 13  
  wiesz co jeśli chodzi o myszki to jestem wierną fanką ibox. Nie są jakoś specjalnie drogie, a przyznam, że bardzo wyodne, może i Ty zmienisz swoje upodobania i poszukasz czegoś w ofercie tej firmy, bo powiem Ci, że naprawdę warto.