Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:)

sanitarny 05 Mar 2013 18:52 1110 0
 • #1 05 Mar 2013 18:52
  sanitarny
  Poziom 1  

  Witam serdecznie wszystkich. Ogólnie rzecz biorąc od dawna czytałem to forum i różne problemy rozwiązywałem przy jego pomocy, jednakże ostatnia sytuacja nakłoniła mnie do założenia konta aby napisać temat:)

  Więc sprawa jest taka: Dostałem od kolegi "Subwoofer" jeżeli można tak nazwać. Bo są to w sumie same "płytki" z transformatorem,kablem sieciowym ,i wejściami na kolumienki oraz przednim panelem z mozliwoscia podglasniania itp oraz glosnikiem basowym-< te dwa czyli panel i glosnik basowy nieistotne.

  Ta mniejsza płytka (która zaraz będzie na zdjęciach) Była pęknięta w 1/4 jej długości. Przeczytałem na tym forum jak z taką sprawą postąpić, wziąłem lutownice do łapek i zacząłem 2 godzinny maraton skrobania,lutowania i przeklinania :D
  Gdy podłaczyłem wszystko do kupy, oraz podłączeniu do komputera ,oraz podłączenia głośników, muzyki ani widu ani słychu. Więc raczej ta 'operacja mi nie poszła:P (zdjęcia załącze ponizej)

  No i sobie darowałem kompletowanie tego zestawu.

  Ale ale, nasunęła mi sie myśl. Została przecież jeszcze ta większa ''płytka'' jak ja to nazywam:D ,która jest najprawdopodobniej końcówką mocy .
  Zasilanie i wszystko jest do niej podłączone, tylko chciałbym wiedzieć, czy istnieje taka możliwość żeby użyć tego jako wzmacniacz? Chodzi mi o zasilenie zwykłych dwóch kolumn o nie wielkiej mocy.

  Sa jakieś piny do wejścia ,które łączyły się z mniejszą płytką, i myśle czy da sie jakoś to zrobić na krótko,żeby sygnał podać mini jackiem poprostu.

  Czy istnieje taka możliwość? Jest sens się z tym bawić(osobiście chciałbym coś z tego wykrzesać ,gdyż bardzo mnie to interesuje,takie dłubanie;))

  Załączam zdjęcia poniżej.
  Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:) Subwoofer Starlogic MP04 od kina domowego- krótka historia i prośba:)

  Przepraszam za ogólny chaos w opisie ,ale jestem naprawde zielonym amatorem:)

  Pozdrawiam serdecznie

  0 0