Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

W霩ek wid這wy Clark Pompa wody

grzesiekwol 05 Mar 2013 21:50 1377 3
  • #1 05 Mar 2013 21:50
    grzesiekwol
    Poziom 1  

Witam.
    M鎩 problem dotyczy pompy wody w w霩ku wid這wym Clark z silnikiem chyba perkinsa trzy t這kowego. Pompy szuka貫m po sklepach jest na niej znaczek mercedesa i jaki numer, ale nikt nie chce si podj望 szukanie cz窷ci lub pompy. Kto mo瞠 ma jaki pomys lub mo瞠 pom鏂.

0 3
  • #2 05 Mar 2013 22:33
    ftp.kowal
    Poziom 34  

Por鏏 zdj璚ia i wstaw tutaj mo瞠 kto co wi璚ej podpowie. Ja mia貫m kiedy problem z pomp wody do koparki z silnikiem Volvo jak dobrze pami皻am. Wszyscy kt鏎zy mi szukali stwierdzili 瞠 w ci庵u miesi帷a mo瞠 co znajd. A koparka potrzebna na ju. I trzeba by這 zrobi regeneracje jej samemu. Wirnik podpasywa od jakiej ci篹ar闚ki. Repera-turka od ci庵nika rolniczego. O鄂 trzeba by這 dotoczy. Wi璚 troszk zabawy na tokarce by這. Kolega wie jak jest u這篡skowanie w tej pompie. U mnie by造 這篡ska zwyk貫 wi璚 nie mia貫m wi瘯szego problemu z tym.

0
  • #3 11 Kwi 2013 14:31
    choopa
    Poziom 1  

je郵i szukasz takiej oryginalnej cz窷ci to spr鏏uj u oficjalnych przedstawicieli Clarka, np. Suret, z tego co wiem oni sprzedaj tego typu sprz皻 i maj serwis, do kt鏎ego sprowadzaj cz窷ci nawet na specjalne 篡czenie, na ich stronce jest chyba wszystko w szczeg馧ach :) pozdro

0
  • #4 12 Cze 2013 13:12
    Zbyszek W.
    Poziom 2  

Zgadza si, Suret to autoryzowany dealer Clark闚, wiec je郵i dostaniesz t cz窷 w Polsce to tylko u nich. Z tego co wiem, maj ca趾iem sporo punkt闚 sprzeda篡, wi璚 nie powinno by problemu z dost瘼em. Ewentualnie zadzwo tami wypytaj o szczeg馧y, albo sprawd na ich stronie.

0
  Szukaj w 5mln produkt闚