Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xsara 1 1999 r - nie wie co to za wężyki

05 Mar 2013 23:31 2736 4
  • Poziom 9  
    Citroen xsara 1,4 benzyna 99 rok pod schowkiem od strony pasażera przy klimatyzacji i wentylatorze znalazłem wężyk o średnicy około 6 mm który zakończony jest plastikową końcówką nie regularnie zakończoną jakby wyrwaną ( zdjęcie 1 i 2 ). Drugi wężyk znajduje się pod samochodem przy siłowniku wspomagania ( zdjęcie 3 i 4). Mam pytanie do czego one są i czy czasem nie są oderwane odpięte? I jeszcze jedno na zdjęciu z siłownikiem wspomagania widać krople oleju, dodam że oleju trochę nie znacznie ubyło i przy maksymalnym skręcie wspomaganie piszczy. Czy da się uszczelnić siłownik czy trzeba go wymienić ? Proszę o podpowiedź i dziękuję . Pozdrawiam wszystkich na forum.

Instrukcja zamieszczania zdjęć oraz obrazków na forum.
    Istnieje też opcja edycji postów! [ociz]
  • Poziom 35  
    Wygląda na odpływ z podszybia bądź z klimatyzacji.
  • Poziom 9  
    Znalazłem miejsce węza mniejszego średnicą był podłączony pod obudowę wentylatora niestety został urwany odpływała nim woda ten gruby jest podłączony pod obudowę klimatyzacji i obydwa są ze sobą połączone pod tapicerką prawdopodobnie służą do odpływu wody . Pozostał mi problem z wyciekiem oleju z siłownika , może ktoś naprawiał , uszczelniał ten element ?