Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nieznany - Uszkodzony sterownik centralnego zamka - nieznany producent i model

06 Mar 2013 09:46 3207 7
  • Poziom 19  
    Witam. Samochód do Daewoo Lanos. Nie działa centralny zamek, ani z pilota ani z kluczyka. Na sterowniku widać dużo nalotu. Nie jest to oryginalny zestaw z daewoo, tylko ktoś sobie dołożył. Jedynie co mam to zdjęcie tej centralki. Moje pytanie jest takie, czy można podłożyć jakiś inny sterownik żeby nie zakładać całkowicie nowego, bo ten połączony jest też z alarmem. Może ktoś wie co to za model lub czy jest jeszcze jakaś możliwość sprawdzenia tego? Niestety nic na tym nie pisze odnośnie firmy/modelu. Jedyne co jeszcze posiadam to model pilota CA783T.

Nieznany - Uszkodzony sterownik centralnego zamka - nieznany producent i model Nieznany - Uszkodzony sterownik centralnego zamka - nieznany producent i model Nieznany - Uszkodzony sterownik centralnego zamka - nieznany producent i model
  • Poziom 32  
    To stary najprostszy sterownik z zamków uniwersalnych ,nowy taki kosztuje pewnie w porywach 25 zł.ale ten możesz wskrzesić .Wyczyścić spirytusem ,poprawić luty ,wymienić te dwa kondenstorki i już.Wymiana na nowy nawet innej firmy też jest banalna, Dwa kable do silników siłowników(pewnie niebieski i ziel) dwa do zasilania i dwa do sterowania zamknij /otwórz(biały i brązowy )
  • Poziom 19  
    Udało mi się zdobyć taki jak na zdjęciu. Czy jest możliwość zastąpienia go za tego, który jest aktualnie zamontowany/uszkodzony?
    Pozdrawiam

Nieznany - Uszkodzony sterownik centralnego zamka - nieznany producent i model Nieznany - Uszkodzony sterownik centralnego zamka - nieznany producent i model

• Poziom 27  
    To jest oryginalny Daewoo, wtyczkę masz? Jest do podłączenia. Schemat i do roboty
  • Poziom 19  
    Wtyczkę mam, schematu z tego który mam aktualnie w aucie nie posiadam. Jedyne do mogę zrobić to zdjęcie wtyczki i według kolorów ale to chyba nie zda egzaminu. Natomiast do tego oryginalnego z daewoo znalazłem na tym forum ( w załączniku ). Tylko nie bardzo wiem jak interpretować ten schemat z złącznika, gdyby posiadał ktoś dokładniej opisany. Pozdrawiam.

• Poziom 27  
    Czarny -, biały grubszy +, szary i brązowy do siłowników, biały cienki i niebieski sterowanie -
  • Poziom 32  
    Te oryginalne też sie psuły ,przynajmniej dwa takie naprawiałem , w środku jest to samo co w tym starym
  • Poziom 19  
    Centralny zamek śmiga jak należy. Dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam