Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool AWG 334 - amortyzatory - skąd wziąć numer serwisowy?

ibnexus 06 Mar 2013 09:55 1548 2
  • #1 06 Mar 2013 09:55
    ibnexus
    Poziom 2  

Witam, proszę o pomoc.
    Pralka Whirpool AWG 334 moich rodziców, zaczęła walić przy wirowaniu. Odkręciłem z ojcem amortyzatory i zgłupieliśmy, bo to nijak nie mogło niczego tłumić - plastikowy tubus z jednej strony, metalowy tłok z drugiej a pomiędzy nimi luz na jakieś 0,5 cm, nic się kupy nie trzyma. Wygląda to tak, jakby w środku miały być jeszcze jakieś elementy tłumiące, być może gumowe, po których nie ma śladu ???!!! Jak to się stało, że nic z tego nie zostało - chociaż jak się ojca zapytałem czy pod pralką nigdy jakiegoś syfu nie było powiedział, że może faktycznie jakiś proszek kiedyś był :-|
    Sądzę, że muszę toto wymienić, ale teraz mam problem, bo w hurtowni pytają o nr serwisowy pralki zaczynający sie od 85.. No i nie ma tego, wszędzie szukałem, z tyłu, pod drzwiczkami, z przodu pod listwą - nie ma. Może starsze modele nie mają tego numeru, może jest inny np. MQ 0117G01033 czy ja go po prostu nie widzę??? Gdzie tego szukać? Pozdrawiam.

0 2
  • Pomocny post
    #2 06 Mar 2013 10:18
    nares
    Specjalista AGD

Numer części 481952918125

1
  • #3 06 Mar 2013 12:20
    ibnexus
    Poziom 2  

O dziękuję, teraz zostaje tylko zamówić, chociaż ze wstępnej orientacji widzę, że nie łatwo będzie to kupić, bo już Whirpool nie produkuje, a na zamiennik trzeba czekać 2-3 tyg. Dzięki wielkie za pomoc.

0