Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna 2.0 8V bp/gaz - Nie trzyma wolnych obrotów na zimnym silniku

06 Mar 2013 12:48 3996 3
  • Level 2  
    WItam, mam problem z silnikiem w mojej lagunie(1994) 2.0 8V z sekwencyjną instalacją gazową. Nie mogę się już uporać z problemem od jakichś 2 miesięcy. Mianowicie silnik nie trzyma wolnych obrotów gdy jest zimny. Jak już przełączy się na gaz z początku jeszcze przygasa, lecz gdy się nagrzeje chodzi idealnie. Wymieniłem już świece, przewody, kopułkę aparatu zapłonowego z palcem, przepustnice i dalej jest to samo. Silniczek krokowy na pewno jest sprawny. Wlałem nawet doktora ale nic nie pomogło. Pomóżcie Proszę
    Nie mam już siły na to auto.
  • Level 43  
    dzordz1993 wrote:
    Wymieniłem już świece, przewody, kopułkę aparatu zapłonowego z palcem, przepustnice i dalej jest to samo.

To jeszcze do kompletu wyreguluj zawory.
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz z komentarzami.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php

+ REGULAMIN -->
    Pkt 3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
  • Level 2  
    Problem został rozwiązany w całkiem innym miejscu niż mogłem sie spodziewać.
    Zapchany filt paliwa. Wystarczyła wymiana, lekkie przeczyszczenie pompy i wszystko śmiga jak należy. ;D