Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LED TV - plamy na ekranie

06 Mar 2013 12:57 2673 1
  • Poziom 9  
    Witam, za wszelkie błędy związane z tematem przepraszam, jest to mój pierwszy temat. Problem polega na tym, od jakiegoś roku jestem szczęśliwym posiadaczem nie pamiętam modelu ale ogólnie Samsung LED tv. Jak wiadomo lubi się takie coś zakurzyć i ubrudzić. Zdarzały mi się plamy czy ślady palców na ekranie wiec kupiłem środek do czyszczenia i wszystko prawie fajnie zniknęło. Niestety zostały hmm jak by obwódki po tych plamach, ciężko to opisać ale jest tak jak by wżarte w ekran i nie da się i jak wyczyścić. Ciężko to też sfotografować ale myślę że po dziesiątkach zdjęć udało mi się wybrać kilka które w miarę uwidocznią problem. Miło by było jak by ktoś ocenił i poradził czy można coś z tym zrobić czy lecieć jak najszybciej z reklamacją jeśli podlega i póki jest. Z góry dziękuję za pomoc. Samsung LED TV - plamy na ekranie Samsung LED TV - plamy na ekranie Samsung LED TV - plamy na ekranie Samsung LED TV - plamy na ekranie
  • Poziom 41  
    To wygląda na otarcia oraz zbyt intensywne czyszczenie przez pocieranie powierzchni ekranu.