Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Carisma 98 FL 1.8GDI LX chce zmienić radio

djcichy878 06 Mar 2013 14:39 4161 8
    djcichy878
    Conditionally unlocked
    Witam
    Posiadam Mitsubishi Carisma 1.8GDI LX po lifcie
    Chciałbym wpakować tam radio 2DIN narazie mam radio 1DIN (załączam fotke)
    Czy po wyrzuceniu tego schowka pod radiem podejdzie mi tam 2DIN?
    Jeśli tak to jakie radyjko polecacie do 1000zł Oraz lepiej jakiegoś Peyinga wstawić czy może jakiegoś fabrycznego np z Passata B6 i adapter CANa.
    Liczę na wasze sugestie i opinie.
    P.S. Z głośników w drzwi i na tylną półkę co radzicie? Carisma 98 FL 1.8GDI LX chce zmienić radio [/img]
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    krocze
    Level 25  
    Kolego, co do radia, to w kwocie do 1000pln kupisz już radyjko 1Din z wysuwanym panelem dotykowym 7 cali. Nie myślałeś o tym? Do tego głośniki w drzwi Pioneer TS1302 jeżeli mają mieć 13cm, jeżeli 15 to TS1502 plus w półkę tylną 17cm, np Pioneer TS1702. Do normalnego użytku to wystarczy jeżeli radio będzie miało Mosfet. Jeżeli wsadzisz radio od Passata 2 Din to będziesz potrzebował mały wzmacniacz pod 17-tki na tył.
    djcichy878
    Conditionally unlocked
    Kolego tylko, że nad radiem mam sterowanie ogrzewaniem więc panel wysuwany odpada
    krocze
    Level 25  
    Te panele mają regulowany kąt ekranu, ja mam takie radyjko Pioneera i ustawiłem tak kąt, aby móc zmieniać nawiew, ale wygodne to nie jest, to fakt. Może ktoś Ci odpowie na pytanie.
    Sarever
    Level 19  
    @krocze Co Ty odwalasz? Koaxy w drzwi? Weź się chłopie za czytanie i jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Do autora tematu, podaj budżet na głośniki. Co do radia Peyiyngi sobie odpuść.
    krocze
    Level 25  
    Zamiast pajacować, "chłopie", lepiej zapytaj rodziców, czym jest kindersztuba, bo tego Ci brak. Temat wisiał w powietrzu, dopiero teraz, gdy wypłynął w rankingu poruszył Cię dosadnie i bezmyślnie sadzisz epitetami, zamiast zająć się tematem. Autor nie wskazał planowanej ceny zakupu, więc wskazałem jedne z lepszych głośników budżetowych. Głośnik koaksjalny to najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie chcemy dwóch oddzielnych pasm w postaci nisko- i wysokotonowego głośnika z różnicą faz. Do normalnego użytku głośnik dwutonowy w drzwi w zupełności wystarcza i żaden producent tego nie neguje, ale w temat wkroczył Rambo, bojownik i przodownik, który poczuł dotknięty tym, jak ktoś mógł doradzić zakupić głośników koaksjalnych do drzwi...

Twoje zachowanie jest znacznie mniej profesjonalnym od mojego, ale twoja "duma" zapewne nie pozwala Ci tego dostrzec.
    djcichy878
    Conditionally unlocked
    W drzwi albo midbasy albo jakieś dwudrożne mogę też wstawić niskotonowe i na podszybiu wysokotonowe i to złączyć przez zwrotnice. Na głośniki planuje około 800zł. Myślałem o HERTZach ewentualnie ALPINE
    rush111
    Level 2  
    Witam.
    Zapytam po latach , czy po demontażu schowka pod radiem w Cari z 1997 roku wejdzie radio 2 din ?
    Emhape
    Level 1  
    Szanowanie!
    Jak najbardziej, można zamontować radio 2 din - zrobiłem tak w swojej Carismie z 98. Nie jest to jednak do końca operacja typu "plug & play": wnękę należy nieco "pogłębić" przez demontaż blaszanego usztywnienia konsoli, a ramkę wokół radia - nieznacznie podszlifować. Jeżeli planowane radio jest pozbawione napędu CD, a więc ma małą głębokość, krok pierwszy naturalnie odpuszczamy.