Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karta graf nvidia 520m - Karta graficzna nvidia 520m, zagram na niej w swoje gry

06 Mar 2013 18:51 1539 5
  • Poziom 14  
    Cześć, witam!

Ostatnio kupiłem sobie laptopa, ponieważ niedługo wyjeżdżam i chciałem jakiegoś z dedykowaną kartą graficzną no i tak wyszło, iż kupiłem z GT520m co później się okazało, że jest słaba. Mianowicie zastanawiałem się nad lapkiem z tą kartą i GT240m i pokierowałem się czystym instynktem, bo wydawało mi się, że wyższa liczba= lepsza xD (poza tym, była promocja i jakoś nie miałem czasu się zastanawiać). Laptop jedzie kurierem. Chciałbym na nim zagrać w sampa, lola, S.T.A.L.K.E.R'a i aiona i teraz pytanie, pójdzie mi to? Tak na dobrych fps'ach? (w aiona raczej wątpię). Pełna specyfikacja:
    - Intel core i3 po 2,2Ghz
    - 4gb RAM
    - dysk 500gb

Proszę, o szybką odpowiedź. Dziękuję! :)
  • Spec od komputerów
    Szału nie będzie.
    Jaki dokładnie model laptopa kupiłeś?
  • Poziom 14  
    Laptop Acer 5750g Ja już czytałem, że 240 ma o połowę więcej shaderów i szyne ma 128 a 520 64..... Teraz mnie interesuje tylko, czy w te gry sobie jakoś pogram, ale podobno wyszły dwie wersje tej 520m GF119 i GF108 Jedna jest o połowę lepsza.
  • Poziom 20  
    Ja na sony vaio z 520m i proc i7+8gb ram gram we wszystkie stalkery na full detalach, i wszystkie assassyny bez problemu tez na wyzszych.
  • Poziom 14  
    i7, to i7. Też wiele daje, no i oczywiście zależy jaki model.

Dodano po 41 [sekundy]:

mi wystarczy wszystko na średnich, a w aiona na niziutkich, tylko żeby rozdziałka była elegancka i tyle.