Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nec vt 570 miganie kontrolki status na czerwono

07 Mar 2013 12:00 3270 5
  • Poziom 2  
    Witam, ostatnio sprzedałem na allegro projektor nec vt570. Gdy go wysyłałem był w 100% sprawny, lampa miała wypalone zaledwie 20%. Dostałem jednak zwrot ponieważ kupujący stwierdził, że projektor dotarł do niego uszkodzony. Gdy próbuję go teraz włączyć po naciśnięciu power odpala się wiatraczek status miga na zielono po czym projektor wydaje 3 krótkie dźwięki i status zaczyna migać na czerwono power na pomarańczowo i projektor się wyłącza. Czy może ktoś powiedzieć co to oznacza?
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Prawdopodobnie delikwent odpalił go zaraz po otrzymaniu gdy był mega wilgotny po zmianie temperatury i było krótkie spięcie w ballaście. Też miałem takiego jelenia co mi dzwoni że nic nie widać tylko rzuca światło okrągłe jak latarka, po spytaniu kiedy otrzymał paczkę odpowiedział przed chwilą, to mu oznajmiłem że ma farta że nie strzeliło nic i niech poczeka aż odparuje optyka. Za chwile dzwoni że już wszystko ok...
  • Poziom 15  
    ile razy miga dioda status?
  • Poziom 2  
    seriami po 6 razy
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    lampa do wymiany, rzadziej ale się zdarza że to zasilacz lampy, kabel komunikacyjny między zasilaczem lampy a płytą główną
  • Poziom 2  
    Bardzo dziękuję za pomoc.Odłączył się kabel przy zasilaczu, teraz wszystko śmiga bez problemu.