Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder DVBT APOLLO AHD-121 - odtwarzanie z USB.

07 Mar 2013 17:51 6072 6
  • Poziom 7  
    Witam.
    A więc ja piszę z pytaniem czy może ktoś wie co na to poradzić... Wczoraj kupiłem Dekoder DVBT APOLLO AHD-121. I ma on opcje USB i czyta formaty filmów, które chce odtwarzać... Przynajmniej powinien. Odtwarzam film divX/Xvid i on uruchamia się ... Ale oglądam go za pierwszym razem tak z 3-5 min i najpierw wyłącza mu się głos a za jakieś 5 sec wyłącza mu się obraz. Dokładnie to on się zacina, menu otwiera bezproblemowo. Nie to że dekoder się zawiesza czy coś. Po prostu zawiesza się tylko film. Filmy próbowałem 2 odtworzyć. Oba tak samo... Pendrive jest sprawny filmy też. Więc nie wiem w czym problem. Nie ma żadnych ustawień co do odtwarzania z USB, działam na ustawieniach fabrycznych które przywracałem. Moim zdaniem dekoder nie powinien być uszkodzony. Bo jak by tak było to chyba i menu by się zacinało, a nie tylko obraz z pendrive. Również czasem pokazywało komunikat nieobsługiwalny format pliku, choć taki na 100% dekoder obsługuje. Ale to tylko czasem jak próbowałem włączyć film po którymś razie. Uruchamiałem go ponownie i raczej zawsze działało. Może ktoś miał z takim czymś do czynienia? Jak bym o czymś zapomniał wspomnieć to pytajcie. Będę śledził temat. Za pomoc dziękuje z góry.
  • Poziom 40  
    Wczoraj ku[piłeś... oddaj weź inny, wyjaśnij sprzedawcy jaki masz problem. Nie będę się rozpisywał co przysługuje Ci do 5 dni od zakupu.
  • Poziom 43  
    zdzich42 napisał:
    Nie będę się rozpisywał co przysługuje Ci do 5 dni od zakupu.

A co przysługuje? Bo według mnie nic. Przysługuje tylko to, co z ogólnych przepisów "Ustawy konsumenckiej" wynika.
    Chyba, że istnieją obecnie przepisy, ogólnopaństwowe, które to regulują, a których nie znam.
  • Poziom 23  
    Jaką ma pojemność pen z którego próbujesz odtwarzać filmy. Najlepiej spróbuj z 2 Gb.
  • Poziom 43  
    Zdzichu, ale to dotyczy wyłącznie towaru zakupionego poza siedzibą sprzedawcy. Czyli przez internet lub od "domokrążcy".

A temat, mimo raportowania, nadal leży tutaj,nie wiadomo po co. ;)
  • Poziom 40  
    Tak czy inaczej (moja działalność dotyczy wyłącznie usług więc stąd moja niedokładna znajomość przepisów) skoro kupił i nie jest sprawne ma prawo wymienić na towar wolny od wad przez okres xxx później w/g warunków gwarancji: naprawa w określonym terminie lub wymiana. Tuner ten o ile mi wiadomo sprzedawany jest w sieci Carrefour w cenie około 75zł, miałem z nim styczność przy montażu anteny. Ładne niebieskie menu :|