Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Transformatory do celów audio

adekmenti 07 Mar 2013 18:25 1650 0
    adekmenti
    Poziom 9  
    Witam, mam dziś na sprzedaż 2 transformatory audio z odzysku, opiszę po kolei każdy z nich:
    Breve tufvassons TTS 50/z
    Transformator 50w 17V 2,9A + zasilacz, był mi potrzebny dawno temu do szkoły na projekt wzmacniacza 2x tda 2050. Nie wymaga metalowych podkładek gdyż jest w środku zalany żywicą. Układ posiada wyjście 26v (w stanie jałowym) oraz dodatkowe na wiatraczek PC przez rezystor i termistor. Data produkcji sierpień 2010, ale z ręką na sercu przepracował niecałe 5h. W skład zasilacza wchodzi:
    - Transformator TTS 50/z
    - Bezpiecznik i podstawka do niego
    - Włącznik na przewodzie ok. 0,5m
    - Kondensatory w sumie 6400uF
    - Mostek prostowniczy 4A
    - Przyłącze arc poprzedzone rezystorami na wiatrak i kabelek ok. 20cm na zasilanie 26V

Drugi pochodzi z kina domowego Panasonic (modelu nie pamiętam), moc 300w. Uzwojenia to 40V (2x 20V) oraz 46v (2x23v). Dodatkowo do tego transformatora gratis 2 kondensatory 6800uF, 8 diod prostowniczych 1N5401 (100v 3A) oraz 2 przyłącza do wlutowania na płytkę.

Myślę że cena 40 zł za pierwszy jest nie najgorsza, oczywiście możemy negocjować. Za drugi (wiem że to wbrew regulaminowi i przepraszam) ale nie mam pojęcia. Proszę składać propozycje. Wysyłka wybranym kurierem (pierwszy waga ok. 1kg wymiary 160x80x35 drugi ok. 3-4kg wymiary 90x85x70) lub pocztą Polską. Po wcześniejszym umówieniu można odebrać przy metrze Wilanowska lub w okolicach ronda Starzyńskiego (Warszawa oczywiście). Prosiłbym o kontakt na mail: specjan(malpa)vp.pl , bądź pod numerem telefonu 604800887 (proszę dzwonić po 16).
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.