Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Apollo quicki 726 Tablet - Nie mogę się zalogować na konto google.

jomiskin13 07 Mar 2013 19:31 4794 6
  • #1 07 Mar 2013 19:31
    jomiskin13
    Poziom 6  

Witam mój młodszy brat próbował wejść na mojego tableta z hasłem ekranu,aż zablokował go do momentu gdzie trzeba email podać wraz z hasłem.Wpisuje poprawny email przypisany do tebletu i nie chce się odblokować,a przez komputer na te konto google wchodze bez żadnych problemow.(model tableta apollo quicki 726 Android 4.0.3)

0 6
  • #2 08 Mar 2013 10:44
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Najprawdopodobniej nie masz połączenia internetowego do tabletu, które pozwala na zweryfikowanie poprawności danych konta Google, które podałeś.
    W takim przypadku, tylko kasowanie ustawień użytkownika, pozwoli na dostęp do tabletu.

0
  • #3 09 Mar 2013 13:26
    jomiskin13
    Poziom 6  

Dokładnie,podczas blokowania tabletu nie miałem włączonego wifi a chińskie tablety nie maja sim.Mógłbym prosić o małego tuta albo link jak je skasować?PRÓBOWAŁEM POWER+VOL ALE NIE DZIAŁA ŻEBY WŁACZYĆ MUSZE WCISNĄĆ POWER+HOME ALE POKAZUJE SIE TYLKO LOGO ANDROIDA NA PLECACH Z WYKRZYKNIKIEM NA BRZUCHU CO DALEJ ?

EDIT.naprawiłem ten problem sam,musiałem przez komputer wgrac na nowo androida bo apollo nie ma skrótu aby wyczyścić tablet.

0
  • #4 05 Wrz 2013 16:41
    bstromski
    Poziom 2  

witam, mam ten sam problem z tabletem quicki 726, ludzik adroid leży z otwartym brzuchem i nic nie mogę zrobić. Tego ludzika wywołałem kombinacją klawiszy home i power. Gdy podłączam go do komputera live suite 1.09 go nie wykrywa, próbowałem wielu kombinacji lecz żadna nie pomogła. Proszę o pomoc.

0
  • #5 07 Wrz 2013 08:33
    jomiskin13
    Poziom 6  

musisz na nowo zainstalować androida wpisz w google oprogramowanie do apollo qoicki 726 (ponieważ producent nie udostępnia oprogramowania na swojej stronie) i znajdź jakąś instrukcje mówiącą o instalacji najpierw oprogramowania na inny tablet z 7 cal wyświetlaczem i później o wgraniu nakładki. Ja tak zrobiłem i mi śmiga pozdrawiam :D

0
  • #6 08 Wrz 2013 14:21
    bstromski
    Poziom 2  

dzięki za odpowiedź, problem w tym że mam już to oprogramowanie, ale nie wiem co zrobić aby je wgrać do tabletu, ponieważ program live suite nie wykrywa go, próbowałem wielu kombinacji klawiszowych lecz żadna nie wywołuje reakcji ze strony tego programu tak jak jest to opisane w instrukcji. Może napisz mi w takim razie jakim sposobem udało się Tobie wgrać to oprogramowanie do tego tabletu, bo tyle że trzeba to zrobić to już wiem. Dziękuję

0
  • #7 09 Lis 2013 08:22
    jomiskin13
    Poziom 6  

Przepraszam że długo nie odpowiadałem (nie miałem dostępu do komputera). Ja z tego co pamiętam pobrałem oprogramowanie na mante z tego co pamiętam w pliku rar wypakowałem (przez komputer)do pamięci tabletu zresetowałem go i odpalił mi się soft razem z nakładką manty czy innej syf-firmy lecz dotyk był odwrócony :D i dopiero wtedy mogłem go podpięć pod program live suite.

O jednak apollo się postarało oto link do oficjalnego softu jak będą problemy pisz:
    http://download.apollo.eu/quicki_726.zip

0