Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie kolumny wybrać do kina domowego (pokój 20m kw)?

newpecore 07 Mar 2013 21:13 1644 3
  • #1 07 Mar 2013 21:13
    newpecore
    Poziom 10  

Witam

Mam pokój ok 20m kw, jakie mam kupić kolumny do kina domowego (70% użytkowania to jako kino domowe, 30% więc też ważna rola, do słuchania muzyki)?
    Posiadam już amplituner Pioneer VSX 922K.
    Zaznaczam że pomieszczenie w którym będę tego używał nie jest dużo, to tylko 20m kw i wolałbym zakupić ten sprzęt w bydgoszczy, nowy ze sklepu.
    Mój budżet to 1500zł
    Czekam na Wasze propozycje i pytania.

0 3
  • #2 07 Mar 2013 22:25
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Jamo 606 będą extra do 70% kina domowego.

0
  • #3 09 Mar 2013 14:24
    newpecore
    Poziom 10  

Też myślałem o nich, a może jakieś Tagi? Co do tych Jamo to słyszałem różne opinie, ale jestem blisko kupienia tego modelu... Tak, to prawda, 70% ich przeznaczenia to kino domowe ale nadal pozostaje duża rola w muzyce, szczególnie na imprezach typu urodziny, sylwester itp, czy sprostają one zadaniu i zagrają chociaż na dość dobrym poziomie? Przypominam że pomieszczenia ma ok 20m kw i amplituner jest wg mnie dobry, więc to chyba ułatwia im to zadanie...
    A może coś takiego... http://www.euro.com.pl/zestawy-kolumn/pure-acoustics-supernova-8-orzechowy.bhtml ?

0
  • #4 09 Mar 2013 15:32
    Ahmaret
    Poziom 8  

mam jamo 606 w pomieszczeniu ~20mkw i nie moge o nich powiedziec zlego slowa.
    Glosniki niskotonowe skierowane do siebie bo przy innym ustawieniu bass uciekal za drzwi.
    stoja ~40cm od sciany.
    podlaczone pod yamaha 473 i zestaw spisuje jak najbardziej na +

0