Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi 2.5TDI V6 150KM Tiptronic - silnik szarpie

08 Mar 2013 12:24 2181 2
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem z moim Audi, mianowicie ostatnio podczas ostrego dodania gazu, audi zaczęła trząść, na moje oko wyglądało to jakby przestał pracować któryś cylinder, odczuwalnie słabsze przyśpieszenie itd. Po puszczeniu gazu i dodaniu go w mniejszym stopniu auto idzie elegancko i nic się nie dzieje. Boje się, że będzie to coś poważnego. Jeśli chodzi o skrzynie myślę, że z nią jest wszystko w porządku, biegi przerzuca pięknie, nie szarpie itd. Dla tego obstawiam silnik, bo zdarza się to nawet przy postoju kiedy skrzynia jest w pozycji P czyli nie chodzi. Mogę się tylko domyślać , pierwsza myśl to może któryś wtrysk się zacina ? gdyby była pompa raczej by słabo palił i nie miał mocy, a jemu zdarza się to raz na jakiś czas, raz idzie ładnie a raz szarpie. Może mi coś doradzicie ? Proszę o zrozumienie, jestem tu nowy i nie mogłem znaleźć podobnego tematu, wszystkie dotyczyły skrzyni. A w moim mieście nie ma dobrego mechanika na ten silnik. Pozdrawiam Dawid.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tradycyjne pytanie - co już sprawdziłeś i jak? Bo we wróżenie z ogólnego opisu się bawić nie będziemy. Więc twój krok pierwszy - diagnostyka.
  • Poziom 9  
    Jestem umówiony na diagnostykę, lecz jest to 140KM ode mnie. Podobno bardzo dobry facet na te silniki jest, lecz nie można było z nim osobiście porozmawiać :/ Tylko nie wiem nawet czy tym autem jechać, boje się, że w drodze się zepsuje coś do końca.