Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung gt-S5610 i plantronics M55

08 Mar 2013 14:20 10650 8
  • Poziom 10  
    Posiadam słuchawkę plantronics M55 naprawdę swietna ale z moim S5610 cos się gryzie, jak wyłączę słuchawkę telefon nadal ją widzi. Gdy wyłączam bluetooth w telefonie nastepuje restart telefonu. Zmieniałem soft i narazie nic. Z innymi słuchawkami czy laptopem telefon działa bez problemu. Sama słuchawka działała mi jednocześnie z E52 i 6200 bez najmniejszego problemu.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 34  
    Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne w samsungu kodem:
    *2767*3855#
    Usuwa wszystko, więc kopia zapasowa i naładowana bateria to podstawa.
  • Poziom 2  
    Ma ktoś jeszcze jakieś rady, bo mam dwa samsungi s5610 i w obu ten sam problem
  • Poziom 34  
    kamil10-19 napisał:
    Ma ktoś jeszcze jakieś rady, bo mam dwa samsungi s5610 i w obu ten sam problem

A co się u Ciebie nie działa?
  • Poziom 2  
    paruje telefon z zestawem plantronics M55 i mogę wykonywać połączenia i odbierać przez słuchawkę, ale głos nie jest przekazywany na nią tylko na telefon. Po jakimś czasie wyskakuje komunikat w stylu czy udostępnić głos dla m55- biorę "tak" i telefon się restartuje, tak samo jak bym chciał wyłączyć bluetooth w telefonie po sparowaniu.
  • Poziom 14  
    Witam mam ten sam problem, poradził sobie ktoś z tym ???
  • Poziom 10  
    znalazl ktos lekarstwo na powyzsze dolegliwosci ?? mam ten sam model i telefon i objawy dokladnie takie jak kolega wyzej opisal :(
  • Poziom 2  
    Ten problem wystepuje we wspolpracy s5610 ze sluchawkami m25 i m55. Nie ma na to rady - poza zmiana telefonu :-) Moim zdaniem wiaze sie to z funkcja DeepSleep w sluchawce - telefonod niej glupieje.