Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager '97 - otwieranie drzwi pilotem.

08 Mar 2013 14:45 2709 4
  • Level 10  
    Witam !!!!
    Posiadam Voyager od ok. 4 lat. Drzwi zawsze otwierałem kluczykiem,samochód ma centralny zamek,który trochę fiksuje przy otwieraniu.Chciałbym sobie ułatwić życie i otwierać zamki pilotem.Samochód kupiłem bez pilota sprzedający również go nie miał taki został wcześniej sprowadzony.Nie wiem czy w samochodzie jest centralka może ktoś mi podpowie gdzie jej mam szukać.Czy w przypadku znalezienia centralki wystarczy zakupienie pilota,czy jest możliwe samodzielne jego zaprogramowanie.
  • Level 6  
    Centralka jest mniej więcej na środku podszybia. Musisz ściągnąć całą osłonę za kierownicą. Elektronik założy ci nową z centralnym za około 250 zł. Ale jakim sposobem odpalasz auto? Te modele mają tak, że jak nie otworzysz pilotem to ci odcina zapłon
  • Level 12  
    Przewody od centralnego masz dostępne po lewej stronie na słupku - funkcje otwierania/zamykania zależnie od rezystancji do masy - jednym przewodem.
  • Level 43  
    Dwa przekaźniki(górny rząd, pierwszy i drugi od lewej) na BODY pod kierownicą to otwórz/zamknij, podanie masy na nogę sterującą pierwszego otwiera,drugiego zamyka.
  • Level 10  
    Witam.
    Dziękuję za zainteresowanie tematem :| ,choć trochę czasu upłynęło :| .
    Nie miałem problemów z uruchomieniem,po załączeniu zapłonu ręcznie wpisywałem odpowiedni kod na podłączonej klawiaturze.Problem nadal występuje ale już do niego przywykłem.Auto aktualnie wystawione do sprzedaży na gratka pl. kupiłem mniejsze gdyż nie mam już potrzeby posiadania tak dużego samochodu.
    Pozdrawiam.
    Temat zakończony.