Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ufs 3 oryginał czy klon? Jak rozpoznać?

19 Lut 2005 10:48 933 5
  • Poziom 13  
    Ostatnio kupilem na allegro UFS 3 i tak teraz czyatm na forum zeby uwazac zeby nie kupic klona bo sioe pozniej zablikuje wiec skad mam wiedziec czy to oryginal czy podróbka?????? dostep do supportu jest wiec nie wiem jak to sprawdzic!!!??? pomocy???
  • Poziom 23  
    Dostęp do supportu dostałeś na jaki serwer? Jak sie logujesz na serwer to jake parametry są? nie podawaj tutaj. Tylko chodzi o to czy podajesz swój mail i jakieś hasło które zostało przydzielone podczas rejestracji czy dostałeś wszystko odrazu z boxem. Bywają podróbki. Najbardziej polecany jest zakup u autoryzowanych sprzedawców. Kto dostał taki status autoryzowanego sprzedawcy to dowiesz się wchodzą na support i tam masz rozpiskę wszystkich punktów z autoryzacją.
  • Poziom 13  
    zakogowalem sie na www.ufsxsupport.com podalem tam nr seryjny i swoje dane a po 24h dostale dostep!!!! wiec chyba oryginalny????
  • Poziom 23  
    Tak. Powinien być to oryginał. Bo nawet jak dostaniesz klon'a to zdublowany N/S nie da się zalogować. Odrazu by powiedziało że coś nie tak.
  • Poziom 13  
    a mozesz mi pwodeiec co to jest to update firmware??? rozumiem ze to sa jakies aktualizacje tak?? jak to sie robi bo on pyta o jakis plik i ja nie wiem skad mam go wziasc???

Dodano po 2 [minuty]:

no i jeszce kliknalewm na support w programie dctx... i chcialem sie zalogowac ale moj nr jest 5 cyfrowy a tam wymagany jest 8 to chyba cos nie tak:(:(:(
  • Poziom 23  
    Update Firmware - Aktualizacja oprogramowania wenętrzengo. Czyli tego co jest w box'ie. To jest potrzebne tylko na początku. Pierwszego razu jak dostałem boxa to tylko miałem mu uatualnić oprogramowanie. Potem już śmiga. Niedawno wyszło do tego boxa nowe oprogramowanie "Tools v1.3i by SarasSoft" zarejestruj swojego box'a na stronie www.n-box.org. Za każdym razem pyta o plik *****.reg albo *****.key? Jesli tak to znaczy że musisz zarejestować boxa u sprzedawcy ew. wysłać plik o nazwie "numer seryjny.reg" do sprzedawcy albo bezpośrednio do SarasSoft i oni odeślą plik rejestracyjny. A i ważne. po wysłaniu tego pliku nic nie wolno robić na box'ie bo za kazdym razem zmienia się suma kontolna plików. Wyślesz, czekaj aż odeślą, możesz wyłaczyć kompa ale nie używaj box'a nawet do zczytania głupiego kodu. Bo będziesz musiał jeszcze raz wysłać plik rejestracyjny. Powodzenia.