Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra II rok 99. Często pali się żarówka od świateł mijania.

19 Lut 2005 11:14 1617 4
  • Poziom 13  
    Mam taki problem czesto pali mi sie zarówka od swiateł mijania chciał bym sie dowiedziec cczy to jest wada w tym modelu bo kolega tez ma Astre II tylko ze 2000r i mu sie dzieje to samo.

Dodano po 4 [minuty]:

Sorki ze odrazu nie napisałem wszystkiego ale zapomniałem. Jeszcze mam jedne problem zwiazany z Astra II czy przy wymianie paska rozrządu trzeba wymieniac rolki oraz pompe wodna juz tak raz wymieniałem bo kazali w serwisie a to jest koszt 800 zł troche duzo.
  • Poziom 18  
    rolke napinajacalepiej wymien a co do pompy i rolek prowadzacych to musi to ocenic fachowiec czy lożyska wytrzymaja i czy pompa jest szczelna Nie pamientam czy czsami pompa nie napina paska jesli tak jest niech mnie ktos poprawi
  • Poziom 14  
    witam
    jeśli podałbyś jeszcze jaki masz silnik i przebieg....
    co do pompy to mogę sprawdzić w autodacie czy pasek rozrządu ją napędza....
  • Poziom 12  
    Jeśli jeszcze czekasz na informację o tych żarówkach to owszem wada częsta to jest w tych autach. Jest na to patent ale to już na priva proponuję.

Co do rozrządu to jak najbardziej max co 60000 km wymieniać trzeba z kpl rolek i napinaczem, a pompę wody wymienić w zalezności od jej stanu.

A w sprawie naciągu paska rozrządu to w astrze II nie naciąga sie pompą wody (należy za to przy montarzu nowej pompy wody odpowiednio ją ustawić aby mieć mozliwośc regulacji naciągu napinaczem).

salute
    mesiorro
  • Poziom 13  
    ok dzieki za pomoc w tej sprawie