Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ariston margherita cde12x nie działa poprawnie

kristo49 09 Mar 2013 13:46 1500 2
  • #1 09 Mar 2013 13:46
    kristo49
    Poziom 8  

Witam,mam problem z pralką ariston margherita cde12x a mianowicie,pralka przestała się załączać pobierała wodę a za chwilkę programator kręcił się dookoła.Skorzystałem z forum elektrody i wywnioskowałem,że to szczotki silnika,wymieniłem na nowe bo były faktycznie zużyte i pralka zaczęła działać ale nie do końca normalnie nie pobiera środków piorących,program który powinien trwać 95 min. trwał 120 min(ręcznie zakończyłem program).Wracając do szczotek dokupiłem same wkłady dwu warstwowe przylutowałem je do obudowy jak było wcześniej ,tylko mam obawy czy dobrze je zamontowałem.Dajcie znać czy dobrze dodaje rysunek. ariston margherita cde12x nie działa poprawnie .DZIĘKUJĘ

0 2
  • #2 09 Mar 2013 20:09
    Paw_el

Specjalista AGD

kristo49 napisał:
    dobrze je zamontowałem.Dajcie znać czy dobrze

Witam.
    Jedną musisz odwrócić

0
  • #3 11 Mar 2013 17:24
    kristo49
    Poziom 8  

Witam, potrzebuję waszej pomocy, wymieniłem szczotki w silniku ponieważ się zużyły i po ich wymianie pralka odwirowuje, wypompowuje wodę, na płukaniu silnik pracuje, natomiast na programach piorących pralka pobiera tylko wodę i tyle, silnik nie rusza. Sądzę, że z silnikiem wszystko dobrze jeżeli pralka wiruje i płucze.
    Więc co może być?

0