Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nawigacja TELESYSTEM TS8.3 nie działa TT

inspector_electro 10 Mar 2013 09:59 1290 4
    inspector_electro
    Level 22  
    Witam wszystkich
    Jestem w posiadaniu takiej nawigacji jak w opisie.Nie posiadam auta ,ale mam 2 takie sztuki i postanowiłem sie nimi pobawić.Otóż udało mi się odpalić na tym AM i MM z TT za pioruna nie mogę sobie poradzić.Powiedzcie mi jak mają wyglądać foldery na karcie do TomToma.Chodzi mi o nazwy folderu dla map itd..

Z góry dziękuję.
    Pontikos
    Level 38  
    Nazwa foldera map nie ma znaczenia, najlepiej by byl w katalogu glownym.
    Nie udalo Ci sie DOKLADNIE sprecyzowac, na czym polega i w ktorym momencie powstaje problem !!

Warto sprawdzic, jaka masz wersje Navcore na urzadzeniu - jaka stosujesz - nie podales (plik ttgo.bif) !!
    Gdy juz sprawdzisz wersje Navcore, sprawdz wg. tabeli kompatybilnosci, ktora wersja map na nim chodzi - i takiej uzyj.

..reszty nie moge i nie musze wyjasniac :)
    inspector_electro
    Level 22  
    Hmm troche trudno laikowi to dokładnie wyjaśnić ,ale postaram się.Błąd powstaje po odpaleniu TomTomNavigator.exe Wtedy pokazuje się logo TT , i "Nie znaleziono map". Jeżeli chodzi o navcore ,To nie wiem jak to ma wystartować bo patrzyłem w pliki kilku wersji , ale tam nie ma pliku wykonywalnego (exe). Udało mi się odpalić TT7.910 z jakąś starą mapą.Nie wiem co to jest dokładnie to navcore.Czy to jest menu obsługi urządzenia?? bo jeżeli tak ,to moja po włączeniu posiada foldery :
    Movie ,Vavigation ,MP3 ,Photo ,setup. Jeżeli na kartę SD mam wgranego TT7.910 i mapę , wchodzę do windowsa poprzez plik MobileNavigator.exe(odpala coś jak total commander). Wtedy szukam pliku TomTomNavigator.exe i dopiero startuje.Inne wersje nie znajdują map , które miały do nich pasować.
    Pontikos
    Level 38  
    A wiec mowimy o TomTom pod Windows CE - czyli navcore 7.9 (i wyzszego nie bedzie)
    Czyli bedzie pasowalo niewiele map - z tabeli kompatybilnosci wynika ze z najnowszych zadzialaja na pewno te sygnowane 900_4608

Ale o samodzielnym generowaniu klucza do niej na tym forum napisac nie moge.