Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

audi a4 b5 95r. 1.8 20v - Licznik przestal pokazywac predkosc, obroty, temp

bartekcivic 10 Mar 2013 10:18 3063 2
    bartekcivic
    Level 2  
    Witam

Pisze z nastepującym problemem. Parę dni temu zakupilem audi a4 95r, 1.8 20v. Wszystko dzialalo ładnie pieknie az do wczoraj kiedy to rano odpalajac auto przestal dzialac licznik.... tj. podswietlenie dziala ale nie pokazuje predkosci, obrotow, ladowania alternatora, poziomu paliwa i temperatury. Co sie moglo stac? Czy jakis bezpiecznik odpwoeidzialny za licznik sie przepalil.. czy cos powazniejszego poszlo? gdzie w ogóle znajde bezpiecznik odpowiedzialny za licznik? Myśle o zakupie uzywanego licznika ale nie wiem czy w liczniku nie ma immo? i tu moje pytanie.... czy we wszystkich a4 immo jest w liczniku? Mam okazje zakupic licznik od a4 z 98 roku z modelu 1.8T? czy bedzie pasowal? czy w wystarczy wymienic tylko licznik? czy bedzie jakas zabawa z immo? z góry dzieki za wszelkie odpowiedzi....
    miler80
    Level 34  
    U ciebie immo znajduje się w oddzielnej puszce, więc licznik możesz przekładać. Zakładając że nie bawiłeś się jakimś kabelkiem z przebiegiem to licznik mógł stracić zasilanie, posprawdzaj to.
    bartekcivic
    Level 2  
    ok dzis wyciagne ten licznik, (tak nawiasem mowiac duzo jest z tym zabawy? czy to beda tylko te dwie srubeczki nad kierownica? czy musze zdemontowac kierownice?). Dzieki za odpowiedz. A jak wloze licznik z a4 z 98 roku i pwiedzmy ten licznik bedzie mial immo to mimo wszystko autko mi odpali? czy ten imoo bedacy w liczniku nie zablokuje mi auta? podswietlenie licznika dziala, cala reszta juz niestety nie. Dodam tylko ze posiadam licznik z 6 zegarami tj 2 od temp, ladowanie alternatora, obrotomierz i licznik predkosci... nie wiem nawet czy to oryginalny licznik z tych lat produkcji czy byl zmieniany przez poprzedniego wlasciciela.