Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BEKO CSA 29022 X - Dziwna praca i hałas

10 Mar 2013 18:15 2589 7
  • Poziom 13  
    Witam około miesiąca temu kupiłem lodówkę BEKO ( jak do tej pory miałem same dobre skojarzenia z tym sprzętem). Niestety lodówka podczas pracy wydaje jeden dziwny dźwięk (po prostu słychać gwizd). Normalnie włącza się i wyłącza, ledwo słychać agregat ale ten świst jest nie do zniesienia, utrzymuję się on jeszcze kilkanaście sekund po wyłączeniu agregatu.
    Z tyłu lodówki wychodzi z niej wężyk(który odprowadza wodę z przelewu i tak jakby koło niego była jakaś nieszczelność), ale pewności nie mam.
    Nie wiem czy reklamować lodówkę?
  • Poziom 15  
    To co opisujesz to raczej rozprężenie czynnika chłodniczego .nie wiem jakie to jest głośne ale może być uciążliwe.Raczej zadzwoń do serwisu i się podpytaj jak oni to widzą.Zresztą masz gwarancję więc cię to nic nie kosztuje nawet wezwanie serwisanta żeby to zdiagnozował.
  • Poziom 13  
    jest na tyle głośnie, że zagłusza wszystkie inne dźwięki lodówki.
    Ok w takim razie zadzwonię jutro do serwisu;] dzięki za odpowiedz
  • Poziom 15  
    Jeszcze poczytaj w instrukcji obsługi jaka jest dopuszczalna głośność pracy lodówki,żeby cię nie zaskoczyli .
  • Poziom 13  
    41 db ale nie mam urządzenia żadnego do pomiaru. Jest też o bulgotaniu, i przelewaniu tzn odgłosy, ale nie ma nic o syczeniu ;]
  • Poziom 15  
    A spróbuj jeszcze otworzyć drzwi jak będzie to syczenie może powietrze się rozpręża w lodówce.A ze sprawdzeniem decybeli to kłopot musiał byś wezwać kogoś kto ma takie urządzenie ,41 db to dość wysoka norma.
  • Poziom 1  
  • Poziom 13  
    Dokładnie, serwis nic nie zrobił. Lodówka działa tak samo głośno jak na poczatku. Po prostu juz nie zwracamy na to uwagi