Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Asha 302 dziala Aero2 ??

10 Mar 2013 21:10 2877 4
 • Level 2  
  Witam!
  Zamierzam kupic Nokie Asha 302.
  Parametry (HSDPA kat. 10, 14,40 Mbit/s) spelniaja wymagania korzystania z Aero2 ale jak jest w praktyce?
  Asha 302 + tel jako modem + Aero2 daje rade??
 • Level 23  
  Choć czasem może mieć problem z tym, gdy w danej lokalizacji jest mocniejszy sygnał UMTS 2100 niż UMTS 900 - może opornie reagować na to, że nadajniki o mocniejszym sygnale nie chcą wpuszczać kart Aero2 (ze względu na dziwną konfigurację sieci).
 • Level 2  
  Testowalem juz e72 u siebie i bez problemu ale czyalem ze moze sie nie wklepywac reczny wybor sieci Aero2 w Ahsa302
 • Level 9  
  asha 302 jest wręcz idealna do aero2, sam rok temu wziąłem ją do aero właśnie i jestem zachwycony. Modem jest dość dobry, a najlepsze jest to, że ten telefon ma wbudowanego klienta telefonów internetowych, i można ustawić telefon internetowy jako domyślny, co pozwala gadać z całym światem za grosze przez aero2.
  Sama konfiguracja konta telefonu internetowego jest porąbana, ale służy do tego programik n0kvoip który przygotowuje gotowy plik konfiguracyjny do przesłania na telefon.
  Obsługa przeglądarki internetowej na nim jest trochę upierdliwa, brak dotykowego ekranu, polecam operę mini, z której to przeglądarki można np. dzwonić bezpośrednio z numeru umieszczonego na stronie internetowej za pośrednictwem telefonu internetowego, oczywiście pod warunkiem że jest zaznaczony jako domyślny.