Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 5230 - kod blokady telefonu.

bartoszbartas 10 Mar 2013 22:42 3987 5
  • #1 10 Mar 2013 22:42
    bartoszbartas
    Poziom 8  

Witajcie. Mój problem polega na tym że gdy włącze telefon o którym mowa za każdym razem żąda on kodu blokady telefonu. Co dziwnego mogę wpisać dowolny kod który sobie wymyślę a po zatwierdzeniu go pokaże się komunikat że kod nieprawidłowy ale telefon funkcjonuje normalnie. Jakby nigdy nic. Wie ktoś czemu tak się dzieje?

• Pomocny post
    #3 11 Mar 2013 02:11
    archi3
    Poziom 31  

bartoszbartas napisał:
    Witajcie. Mój problem polega na tym, że gdy włączę telefon o którym mowa, za każdym razem żąda on kodu blokady telefonu. Co dziwnego, mogę wpisać dowolny kod który sobie wymyślę a po zatwierdzeniu go pokaże się komunikat że kod nieprawidłowy ale telefon funkcjonuje normalnie. Jakby nigdy nic. Wie ktoś czemu tak się dzieje?

Soft zaczyna Ci się sypać. Radzę porób kopie zapasowe i przeinstaluj (jeśli nie sam to w serwisie).

• #4 11 Mar 2013 07:10
    bartoszbartas
    Poziom 8  

archi3 napisał:
    bartoszbartas napisał:
    Witajcie. Mój problem polega na tym że gdy włącze telefon o którym mowa za każdym razem żąda on kodu blokady telefonu. Co dziwnego mogę wpisać dowolny kod który sobie wymyślę a po zatwierdzeniu go pokaże się komunikat że kod nieprawidłowy ale telefon funkcjonuje normalnie. Jakby nigdy nic. Wie ktoś czemu tak się dzieje?

Soft zaczyna Ci sie sypac. Radze porob kopie zapasowe i przeinstluj (jesli nie sam to w serwisie).

Wyszukało mi aktualizację oprogramowania. Jeśli ją zainstaluje to problem zniknie i nie trzeba będzie instalować całego oprogramowania?

• Pomocny post
    #5 11 Mar 2013 15:25
    internick
    Poziom 32  

Taki sposób ogranicza się jedynie do podmiany plików w telefonie, które doczekały się aktualizacji. Poza tym dla danego Product Code soft może być, na przykład dwie rewizje niższy (= starszy) niż niebrandowany dostępny z poziomu NaviFirm+.

Wgraj najnowszy soft Phoenixem w trybie Refurbish.

Opis znajdziesz tutaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1836304.html

• #6 11 Mar 2013 16:05
    bartoszbartas
    Poziom 8  

Rozumiem, że jeśli tego nie zrobię to prędzej czy później soft padnie do końca i chcąc czy nie będę musiał wgrać go na nowo ?

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson