Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

erazer medion - urwane gniazdo zasilania

10 Mar 2013 23:02 2043 15
  • Poziom 10  
    Witam !

Mam problem z urwanym gniazdem w moim laptopie medion erazer. Pytanie brzmi czy serwis gwarancyjny uzna usterkę (jako nie powstałą z mojej winy, laptop zadbany ) oraz czy dysponuje ktoś może dokumentacją serwisową do tego modelu?

Pozdrawiam i dziękuje za wszelką pomoc
  • Poziom 20  
    Tak jak mówi kolega wyżej nie podlega gwarancji, chyba że wykupiłeś rozszerzenie gwarancji, dzięki któremu nawet jeśli zepsujesz coś sam np zrzucisz kompa na podłogę to naprawiają albo wymieniają.

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Primo86 napisał:
    zrzucisz kompa na podłogę to naprawiają albo wymieniają.

Jesteś pewny?
  • Poziom 20  
    Ba kumpel tak miał poszła mu matryca, przypadkiem spadł na podłogę i wstawili mu nową bez gadania Link
  • Poziom 43  
    Zwykła gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.
  • Poziom 10  
    Dysponuje ktoś może manualem do tego laptopa? odnośnie gniazda wg ustawy produkt powinien nadawać się do użytku zgodnie z przeznaczeniem w związku z czym części powinny byś wystarczająco wytrzymałe, dobrze skonstruowane aby umożliwić użytkowanie w okresie eksploatacji. Buty przetarte to też uszkodzenie mechaniczne. Co radzicie mi zrobić z tym fantem ?
  • Poziom 20  
    Do wymiany gniazda jest potrzebna aż instrukcja czy jakieś schematy? Zamów na allegro gniazdo do tego modelu i wymień nie jest to zbyt trudne, chyba że jest to większe uszkodzenie i nie chodzi o samo gniazdo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Nie podałeś modelu ale jest tego masa na allegro wpisz choćby "medion gniazdo" i wyskoczy masa pozycji
  • Poziom 20  
    Napisz do tych co wystawiają uszkodzone płyty gł, ewentualnie pogadaj ze sprzedającym powiedz że zależy ci na tym by gniazda były sprawne i kup jakąś pękniętą czy zalaną płytę za niewielkie pieniądze i przełóż sobie gniazdo. Jak znasz wymiary gniazda samego zasilającego to odezwij się do sklepów i hurtowni z częściami, kiedyś kupowałem i pomogli i dobrać odpowiednie na necie jest naprawdę dużo sklepów z częściami.

Odnośnie zakupu płytki razem z gniazdem to nie wiem o co chodzi, czy o całą płytę główną co mija się z celem, czy masz osobną płytkę z zasilaniem i usb jeśli tak to jak pisałem wyżej napisz, zadzwoń do tych co wystawiają uszkodzone płyty główne i po problemie.
  • Spec od komputerów
    Wrzuć foto tego gniazda.
  • Poziom 43  
    Zdjęcie drugiej strony PCB daj.